Головна TV

«1+1» ПОДАРУВАВ БІЙЦЮ ТА ФОТОГРАФУ «АЗОВУ» ДМИТРУ КОЗАЦЬКОМУ НОВИЙ ФОТОАПАРАТ

Телеканал «1+1» презентував бійцю та пресофіцеру полку «Азов» Дмитру Козацькому новий фотоапарат. Сюжет про це показали в ефірі «Сніданку з 1+1», повідомляє Детектор медіа.

У сюжеті йдеться про те, що фотографувати Дмитро полюбляв ще з дитинства, навчився цього сам. Його роботи з «Азовсталі» стали відомими на весь світ, але фототехніку військовому довелося залишити під час виходу з комбінату в травні 2022-го. Тож канал вирішив зробити відповідний подарунок фотографу після повернення з російського полону.

«Нарешті можу знову працювати. Слів немає, щоб висловити свою вдячність та здивування. Це якраз камера моєї мрії насправді», – поділився враженнями Дмитро.

Він також розповів, що його реабілітація триває, однак повністю радіти на волі важко, оскільки багато бійців залишається в полоні і війна триває.

Нагадаємо, перед тим, як вийти з «Азовсталі», Дмитро Козацький виклав свої роботи у мережу, закликавши поширювати їх і надсилати на всі можливі премії та конкурси. Його роботи у престижному фотоконкурсі The Prix de la Photographie. Також він є призером польського фотоконкурсу Grand Press Photo 2022 та отримав дві нагороди International Photography Awards. Крім того, у США вийде фотокнига про війну в Україні з роботами видатних світових фотографів. Для обкладинки обрано одну з фотографій Козацького.

Дмитро Козацький увійшов щорічного списку «30 до 30» від «Forbes Україна» – переліку молодих українців, які відбудовуватимуть країну.