Головна TV

“1+1 Україна” покаже документальний фільм “Щоденник Монастирського” з ексклюзивними відео з особистого архіву колишнього міністра МВС

Цієї пʼятниці на “1+1 Україна” відбудеться премʼєра документального фільму “Щоденник Монастирського”. Це фільм-портрет присвячений колишньому міністру внутрішніх справ Денису Монастирському, який загинув в авіакатастрофі в Броварах 18 січня 2023 року.

Вперше на телебаченні ексклюзивно покажуть приватні відеощоденники Дениса Монастирського, які охоплюють період з першого дня повномасштабного вторгнення і розкриють маловідомі деталі роботи МВС і особисто Монастирського у цей період.

У документальному фільмі близькі та колеги розкажуть, яким був Денис Монастирський, які рішення він приймав і як вони вплинули на перебіг подій. У “Щоденниках Монастирського” глядачі побачать інтервʼю дружини – Жанни Монастирської, мами Алли Монастирської, чинного міністра МВС Ігоря Клименка, а також ексклюзивний коментар президента України Володимира Зеленського.

Над проєктом працювала команда продюсера Акіма Галімова. Авторка сценарію – Ганна Юрловська, режисерка – Дарія Саричева.