Головна АЗОВ 22

100 ЯНГОЛІВ ПАТРОНАТНОЇ СЛУЖБИ АЗОВУ об’єднались, щоб зібрати 5 000 000 грн на лікування та реабілітацію Героїв

100 ЯНГОЛІВ ПАТРОНАТНОЇ СЛУЖБИ АЗОВУ об’єднались, щоб зібрати 5 000 000 грн на лікування та реабілітацію Героїв з 12-ї бригади спеціального призначення «Азов» НГУ та 3-ї окремої штурмової бригади.

Бойові поранення голови, верхніх та нижніх кінцівок, живота, ампутації рук і ніг, опіки – це лише короткий список травм наших воїнів, які потребують важкого, і найголовніше, ефективного лікування.

Але цим все не закінчується. Після осколкових, кульових та інших поранень для повного відновлення і повернення в стрій необхідно пройти шлях реабілітації. Особливо тривалим та дороговартісним є відновлення після бойових поранень голови. Окрім фізичної реабілітації наші бійці, за потреби, мають можливість відновити ментальне здоров’я.

5 000 000 грн – сума, необхідна для поранених, які перебувають у медичному реабілітаційному центрі «Модричі» та клініках «Оберіг», «Добробут» та «ЦСМ».

Ми робимо все можливе для ефективного та швидкого відновлення. А для цього задіюємо найкращих спеціалістів, лікарні, (також і приватні), де є сучасна матеріально-технічна база. У результаті такого поєднання скорочуються терміни обстеження, лікування та реабілітації, що сприяє якісному відновленню.

Всі лікарі і медичні заклади, до яких ми звертаємось, охоче співпрацюють із нами. Чимало спеціалістів допомагають безкоштовно, а клініки надають медичні послуги по собівартості або з суттєвими знижками для наших бійців.

Хочеш стати одним з Янголів для поранених захисників?
Обирай свою команду збору: лікування або реабілітація.
Пиши нам та допоможи повернути бійців у стрій.

Банка збору : send.monobank.ua/jar/2JMKmiRVSK