Головна Культура

КИЯНИ ЗДАЛИ 25 ТОНН РОСІЙСЬКИХ КНИЖОК НА МАКУЛАТУРУ, ЩОБ КУПИТИ ВІЙСЬКОВИМ АВТОМОБІЛЬ

У муніципальній книгарні «Сяйво книги» зібрали майже 25 тонн російських книг, які згодом відправили на перероблення.

Як зазначили у КП «Міський магазин», наразі завершено перший етап збору російських книг, які вже відправлено на перероблення, а отримані від реалізації макулатури кошти будуть спрямовані на потреби українських захисників та захисниць.

«Протягом 1,5 місяця до збору російських друкованих видань долучились понад 1 700 мешканців, які несли нам книги в руках, везли у валізах, приїжджали на переповнених книгами авто, відправляли на таксі або надсилали їх поштою. Загалом було зібрано орієнтовно 48 тисяч книжок, а це майже 25 тонн макулатури, яку вже відвезли на перероблення та отримали 97 856 грн. Спільними зусиллями вдалось зібрати ці кошти для потреб українських бійців, а саме плануємо придбати автомобіль для одного з батальйонів на передовій. Завдаток вже надісланий, автомобіль прямує з Європи в Україну, проте зібраної нами суми зовсім трішки не вистачає на потрібне авто, тому в муніципальній книгарні оголошено продовження збору російських книг. Пропонуємо мешканцям долучатись та приносити книги, яким вже не місце в домашніх бібліотеках», – зазначили у КП «Міський магазин».

У КП «Міський Магазин» додали, що кожному, хто принесе та здасть російську книжку, буде надано знижку 10% на покупку нових книг, які варті справжніх українців.

Збір триває за адресою: вул. Велика Васильківська, 6.

Джерело: КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА