Головна АЗОВ 22

15 військовослужбовців 12-ї бригади “АЗОВ” НГУ повернулися додому після понад 2-х років полону

15 військовослужбовців 12-ї бригади “АЗОВ” НГУ повернулися додому після понад 2-х років полону. «Азовці» потрапили до обміну вперше за тривалий час. Це група переважно з жінок.

Взагалі, українська сторона повернула з російського полону 49 військових і цивільних, серед них, вперше за багато часу – 23 жінки.

З травня 2023 року та липня, коли з Туреччини повернулися командири «Азову», не відбувалося жодних великих обмінів.

Нещодавно очільник ГУР МО Кирило Буданов повідомив, що пріоритетом у майбутніх обмінах полоненими з Російською Федерацією будуть тяжко поранені, жінки, та всі, хто захищав “Азовсталь”.

Кожен і кожна, хто витримав полон, отримали дуже важкий і травматичний досвід. Тож Патронатна служба «Янголи Азову» бере під свою опіку військових, які пройшли через полон, і буде забезпечувати їх лікування, реабілітацію та відновлення.

Для кожної родини, яка сьогодні побачить і почує голос своєї найріднішої людини, це — найщасливіший момент із лютого 2022 року.
Але ми повинні далі боротися за всіх тих воїнів “АЗОВУ”, які досі в полоні росії.

‼️Тож вкотре звертаємося до Міжнародного комітету Червоного Хреста, Організації Об’єднаних Націй, дипломатів усіх країн та очільників всіх релігійних конфесій: поверніть всіх оборонців Маріуполя додому!

ВІДЕО