Головна Кіно

24 листопада у кінотеатрах прем’єра українського фільму «Область Героїв»

Прем’єра кінопроєкту «Область Героїв» відбудеться ексклюзивно в кінотеатрах з 24 листопада 2022 року.

Фільм покажуть у 54 містах України.  Квитки вже доступні для продажу в касах, на сайтах та мобільних додатках кінотеатрів Планета Кіно, Мультиплекс, Оскар, Сінема Сіті, Wizoria та інших. Кошти від кінопоказу підуть на закупівлю обігрівачів для дитячих закладів.

«Фільм «Область Героїв» – присвята всім волонтерам України, які уособлюють силу свободи, незламний дух та віру в перемогу. Глядачі можуть побачити кінореконструкцію у 98 кінотеатрах. Кошти після прокату підуть на закупівлю обігрівачів для дитячих закладів, адже попереду складна зима.», – зазначив автор та генеральний продюсер Олексій Комаровський.

Фільм «Область Героїв» – це перша масштабна кінореконструкція реальних героїчних історій простих українців. Команда присвятила цей проєкт всім волонтерам України, які ціною власного життя врятували та продовжують рятувати тисячі життів. Кожна героїчна сповідь – це не про одну людину та її історію, а про тисячі  українських волонтерів, які  уособлюють незламну українську націю.

До фільму «Область Героїв» увійшло декілька реальних історій. В головних ролях – волонтери, які особисто зіграли самі себе. І саме в цьому унікальність цієї кінострічки на основі реальних подій: це кіно без акторів. Саундтреком до фільму «Область Героїв» стали два популярних українських треки: «Вільні Люди» українського гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ та «Думи» у виконанні Артема Пивоварова та DOROFEEVA

Фільм створює автор і генеральний продюсер Олексій Комаровський. Виробництво кінокомпанії IdeaFilms. Режисер-постановник Артур Лерман.

Передпродаж квитків