Головна TV

3 вересня – прем`єра нового сезону “Голосу країни”!

Третього вересня о 21:00 на телеканалі “1+1 Україна” відбудеться довгоочікувана прем’єра європейського сезону “Голосу країни-13”. Новий сезон знімається у Варшаві за підтримки польських партнерів та на їхніх потужностях і покликаний підтримати український народ, який демонструє силу свого духу та талант по всьому світові.

Телеканал презентував яскраву промо-кампанію, в якій взяли участь цьогорічні тренери проєкту: Юлія Саніна, Артем Пивоваров, Іван Клименко, DOROFEEVA. Цікаво, що для зйомки промо-ролику та першого етапу проєкту зіркові наставники обрали образи від українських дизайнерів.

У відеоролику тренери збираються на залізничному вокзалі біля брендованого потягу Укрзалізниці та вирушають на знімальний майданчик у Варшаву під офіційний саундтрек “Голосу країни”. В промо-ролику телеглядачі вперше зможуть почути потужний саундтрек проєкту, який отримав однойменну назву “Голос країни”.

“Голос надій, сміливих мрій – вічно живий”, – співають тренери.
Продюсер проєкту Володимир Завадюк каже, що вірить в те, що саундтрек знайде свого слухача, через потужний сенс пісні.

“Вважаю, що саундтрек “Голосу країни” – новий свіжий подих для нашого проєкту, адже вперше за всі сезони ми спільно з ENKO Music змогли реалізувати цю ідею. В цій пісні закладено дуже багато потужних сенсів, які повинні відгукнутися у серцях наших телеглядачів. Трек відображає той час, в якому ми живемо, вона про те, що навіть попри біль тривогу і темні часи ми зможемо знайти світлі моменти, справжніх людей і підтримку один одного”, – каже Володимир.