Головна АЗОВ 22

Історія азовця на псевдо Пачка

Патронатна служба «Азову» на своєму телеграм каналі опублікувала розповідь бійця полку «Азов», захисника Маріуполя на псевдо Пачка, який поділився своєю історією служби, війни, поранення та реабілітації.

“Мене звати Влад. У 2019 році я пішов служити в “Азов”. Піти саме в цей полк я вирішив, бо знав, що це найпрофесійніший, наймотивованіший підрозділ, який знає що таке воїнська честь та доблесть; підрозділ, де важливе постійне покращення своїх навичок, і через це ти стаєш одним з найкращих. Про початок вторгнення я дізнався о 4 ранку 24 лютого. Ми займалися еквакуацією бази і покинули її останніми. Довоєнний Маріуполь був прекрасним, а Маріуполь під час війни став сірим, нагадував Грозний. 16 березня разом зі своїм побратимом другом Баріком, під час виконання бойового завдання були поранені. Мене поранило танковим снарядом, а побратима – кулеметною чергою. Я пролежав дві години на асфальті, потім повз мене проїжджав нацгвардієць, який мене евакуював на Азовсталь. Там мені надали медичну допомогу. 28 березня мене евакуювали гелікоптером.

Наразі я проходжу процес реабілітації після поранення. Мене протезували, лікарі займаються відновленням моєї здатності ходити. Їх мета – після завершення курсу я маю знову бігати. Спочатку військові виконують свій обов’язок, і часто жертвують здоров’ям. Патронатна служба виконує свій, допомагаючи відновитись, знаходячи найкращих лікарів, транспортування. Патронатна служба допомогла мені вирішити проблему з пошкодженим ліктем – щоб мені його зібрали, а не ставили протез. Мені подобається як налагоджена ця система і я вдячний за надану мені допомогу”.

«А ми вдячні за вклад українців, завдячки якому історії успішної реабілітації стають реальністю!» – пише патронатна служба.

@azovangels