Головна TV

4 факти про нового ведучого «Хто зверху?»

Вже не секрет, що 12-му сезону «Хто зверху?» на Новому каналі – бути! Незабаром розпочнуться зйомки з новим ведучим проекту. Хто стане капітаном чоловічої команди та головним опонентом Лесі Нікітюк, дізнаємося вже дуже скоро. А поки – нова порція фактів про нього. Здогадалися, про кого йдеться?

Факт №1: Ви вже бачили його у випуску «Хто зверху?» в одному з попередніх сезонів

– Запам’ятав свою участь у шоу «Хто зверху?» бо тоді в мене був складний період у житті. І до команди «мотор» я сидів у своїх думках і з поганим настроєм. Але під час зйомок і після них змінився мій емоційний стан та залишилося дуже класне враження, – ділиться хлопець.

Факт №2: У студентські роки грав у КВК

– Це було прикольно, адже тоді відбувся мій другий вихід на сцену університету. А на ній, до речі, проводилися заходи обласного масштабу, тому це доволі велика аудиторія. Було досить хвилююче, але круто! – пригадує він.

Факт №3: З дитинства мріяв пов’язати своє життя з телебаченням

– А ще я навчався на факультеті журналістики в університеті, – каже новий ведучий.

Факт №4: Ви вже бачили його у ролі співведучого Лесі Нікітюк на Новому каналі

– Леся Нікітюк для мене дуже цікава й харизматична дівчина, ведуча з великим досвідом, – говорить він. – Взагалі я з Лесею давно знайомий. А в кадрі з нею комунікувати тим більше круто. Мені подобаються її гумор та безпосередність.

Стежте за новинами в соцмережах та на сайті Нового каналу, аби не пропустити важливі новини про нового ведучого «Хто зверху?»