Головна TV

50 концертів під час великої війни: артисти дарують позитивні емоції дітям з «Охматдиту»

Ще від березня 2022 телеканал «1+1 Україна» започаткував щотижневі концерти в Охматдиті, куди запрошував українських артистів, аби ті підтримали діток та медиків під час війни. Днями відбувся ювілейний, вже 50-й концерт у стінах НДСЛ «Охматдит».

За майже два роки такі зустрічі стали доброю п’ятничною традицією і для пацієнтів, і для лікарів, і для самих артистів. Підіймали дух дітям майже всі виконавці української сцени – Сергій Танчинець з гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, Макс Барських, MamaRika, NK, Світлана Тарабарова, Наталія Могилевська, Віталій Козловський, Павло Зібров, гурт Tember Blanche, CHEEV, KHAYAT та багато інших. На ювілейний 50-й концерт від телеканалу до дітей завітали Юрій Горбунов та Соломія Вітвицька. А свої пісні маленьким пацієнтам того дня подарували MONATIK, Оля Цибульська, DZIDZIO.

«Позитивні емоції однозначно підтримують і надихають! Я побачила на власні очі, як музика може зцілювати! Як з’являються усмішки на обличчях дітей та дорослих. Коли мами підходять і кажуть, що дитина вперше за довгий час спустилася з палати – саме для того, щоб потрапити на наш концерт. Мене це дуже мотивує», – розповідає телеведуча Соломія Вітвіцька.

За цей час журналісти познайомились з багатьма підопічними Охматдиту, а деяким навіть допомогли здійснити мрії. Так,13-річній Каті, котра втратила маму й отримала складне поранення на вокзалі Краматорська у квітні 2022, влаштували модну фотосесію та розмістили її на обкладинці дитячого глянцю! Коли Катю виписали, дівчина не хотіла їхати з лікарні й навіть плакала через те, що пропустить наступні концерти. Але вона залишилася у Києві й старається приїжджати щопʼятниці з сестрою і бабусею на концерти.

А 16-річній Насті та її мамі Ліні телеканал допоміг зустрітися з татом, який нині служить в ЗСУ. Журналістам вдалося організувати сюрприз і в День Незалежності, під час спецефіру «Незалежність. Хоробрі серця». Родина змогла зустрітися, обійнятися, провести час разом.