Головна Культура

6-РІЧНА СПІВАЧКА ЗБИРАЄ ГРОШІ, ЩОБ ВІДПРАВИТИ ВОРОГІВ НА ІНШУ ПЛАНЕТУ

Під час війни діти активно допомагають Збройним силам України: збирають кошти на грі в шашкимиють машинипродають лимонад і квіти.

6-річна Софія Нерсесян дає відкриті благодійні концерти у Києві, щоб зібрати кошти для українських захисників. Співаючи у Національному ботанічному саду імені Гришка, дівчинка вже зібрала понад 14 тисяч гривень для ЗСУ. Усі зароблені кошти маленька волонтерка передала фонду Сергія Притули.

Історію юної волонтерки розповіли на YouTube-каналі “Музвар”.

Софія Нерсесян почала співати українські пісні у лютому, коли від обстрілів їй довелося виїхати за кордон. Мама підтримала дитину і почала викладати відео з її виступами у ТікТок та Instagram.

“Я хочу, щоб Україна якнайшвидше перемогла. Тому я збираю гроші на великий космічний корабель, щоб відправити росіян на іншу планету”, – каже Софія.

Мама дівчинки Анна Нерсесян спершу сама клала невеличкі суми до скарбнички доньки, щоб підтримати її творчість і допомогти ЗСУ.

Потім Софія вирішила, що хоче пожертвувати кошти Благодійному Фонду Сергія Притули.

“Софійка сказала, що хоче в гості до Притули, аби передати йому свої заощадження. Звичайно, я розуміла, що сума у скарбничці мінімальна, а тому запропонувала їй зробити концерт та зібрати більше грошей для її “космічної” мрії.

Все відбулось дуже швидко. Наші знайомі організували нам колонки, мікрофон, маленький подіум. Ми розмістили запрошення в Instagram та чекали дату концерту”, – каже Анна.

Софія заспівала “Стефанію” гурту Kalush Orchestra, “Шум” Go_A, “Ой у лузі червона калина”, а також свою авторську пісню – “Одна Єдина”.

Після виступу дівчинка передала усі зароблені кошти волонтеру Сергію Притулі.

“Я теж у вашому віці мріяв бути космонавтом, але ваша мрія правильніша за мою у дитинстві”, – сказав Притула і пообіцяв придбати космічний корабель.

А Софія й надалі планує виступати заради ЗСУ.

Олена Барсукова

Джерело: УП. Життя