Головна TV

На каналі «Дом» – прем’єра проєкту «Я не забуду» з Іриною Хоменко

У неділю, 26 березня, о 20:30, на каналі «Дом» відбудеться прем’єра соціального ток-шоу власного виробництва «Я не забуду», ведучою якого стала Ірина Хоменко. Проєкт розповідатиме про людей, які своїми діями, рішучістю долати випробування, незламністю і вірою в добро допомагають, рятують та  змінюють життя інших на краще.

Кожен випуск «Я не забуду» показує одну таку історію, в якій несподіваним чином переплітаються долі зовсім різних людей, яких об’єднує вчинок головного героя, що змінив їхні життя, надихнув боротися і вірити в себе.

«На перший погляд, усі історії нашого нового проєкту об’єднує слово «війна», бо вона зараз впливає на життя всіх українців, і вона спричинила ті події, про які ми розповідаємо. Це, так би мовити, зовнішні обставини. Але у всіє цих історіях є значно глибший внутрішній пласт – це доброта наших героїв і їхня рішучість діяти всупереч війні, всупереч усім труднощам. Для нас це, в першу чергу, проєкт про сильних духом людей, які не втомлюються підтримувати, допомагати, бути корисними. Назва проєкту – «Я не забуду» саме про те, що вчинки наших героїв неможливо забути і про них потрібно розповідати, бо вони дають надію і показують, що навіть у найскладнішій ситуації може бути вихід», – говорить генеральна директорка державного підприємства «Мультимедійна платформа іномовлення України», до складу якого входить телеканал «Дом», Юлія Островська.

У студію до Ірини Хоменко приходять звичайні українці, чиї дії в тилу, під ракетними обстрілами, в окупації, на фронті чи в евакуації вражають стійкістю, почуттям обов’язку і відповідальністю.

“За рік великої війни стало зрозуміло всім, наскільки українці величні та сильні! До 24 лютого ми й самі це до кінця не усвідомлювали. Всі, хто залишився на рідній землі, незважаючи на небезпеку, всі, хто вирішив боронити нашу землю, збирати гроші на армію тут і за кордоном, – це все герої. І хотілося б, щоб якомога більше таких моментів люди запам’ятали. Адже герої не тільки захищають нас на передовій, а й оберігають цей тил. І особисто мені хочеться сказати кожному з них: “Я не забуду ваші вчинки, ваш героїчний незламний дух, все те, що ви зробили для того, аби Україна продовжувала бути незалежною, вільною, демократичною країною і нарешті ми всі пам’ятали, хто ми і чого гідні”», – коментує ведуча програми «Я не забуду» Ірина Хоменко.

Героєм першого випуску став Фумінорі Цучіко – японський пенсіонер, який приїхав до Харкова в червні 2022 року і разом з харків’янами пів року жив у метро. Чоловік купував для мешканців підземки продукти і ліки, а коли люди виїхали з метро до своїх домівок, організував щотижневу гуманітарну допомогу свої новим друзям. У студії «Я не забуду» Ірина Хоменко говоритиме з харків’янками, яким допоміг Фумінорі. Також ведуча з’ясує, як саме чоловік опинився в Україні, де його родина, де і з ким він живе зараз, за які кошти допомагає. У студії проєкту пан Цучіко отримає зворушливу подяку від українських дітей.

Дивіться прем’єру ток-шоу “Я не забуду” у неділю, 26 березня, о 20:30 в ефірі каналу “Дом”, а також на сайті та YouTube-майданчику каналу.