Головна TV

аlyona аlyona назвала основні правила прийняття себе

Гостею нового випуску «Тихий вечір з Оленою Кравець» на каналі «Дім» стала alyona alyona, відома українська реп-співачка та громадська діячка, яку газета New York Times News включила  до переліку найважливіших артисток європейського континенту. Артистка назвала основні правила бодіпозитиву, дала поради, як почати любити себе, і пояснила, чому це важливо.

Співачка аlyona аlyona одна з небагатьох, яка сповідує в Україні течію «бодіпозитив». Реперка назвала перше привило цього руху – це прийняття. «В когось, наприклад, десять тисяч жирових клітин, в тебе — сто тисяч. Хтось з’їсть шматок сиру і не поправиться, хоча буде лежати день на дивані, а ти пройдеш десять тисяч кроків, з’їси шматок сиру і отримаєш півкілограма. Така твоя історія, такий ти», – пояснює alyona alyona.

Співачка впевнена, що немає некрасивих людей: в кожному є краса. «Люди сприймають нас не так, як ми самі себе. От я, наприклад, стала боком і подивилась на себе: «Ага, знизу стирчить живіт». Але якщо в десятьох людей спитаю, то вони побачать не це, а щось інше. Або я йду і знаю, що на колготках затяжка. Ніхто її не бачить, а я думаю, що бачать всі», – назвала друге правило alyona alyona.

Третя аксіома від співачки: тільки через любов до себе ми можемо змінюватись. «Наприклад, співачка Адель була пишкою, а тоді схудла, і її навіть шеймили за це. Але це вибір людини, якою їй бути. Ріанна набрала ще до того, як завагітніла, і набрала стільки, скільки захотіла, щоб відчувати себе комфортно. Чоловічий приклад — Сем Сміт», – пояснила реперка.

Найголовніше правило від alyona alyona, –  жити щасливим життям і вчити ділитися цим. «Коли пропускаєш крізь себе світло, стаєш щасливим. А не тоді, коли дивитимешся на когось і витрачатимеш час на заздрощі. Буває, трапляється токсичне оточення, але це наш вибір — жити в ньому або змінити його. Оточіть себе такими людьми, як ви», – підкреслила вона.

Ведуча каналу «Дім» Олена Кравець, слухаючи ці правила, зізналася, що коли бачить людей, які поважають себе такими, якими вони є, вона їм заздрить. «Я так не вмію», – поділилася Олена Кравець.

Сьогодні аlyona аlyonaактивно займається благодійністю. Нещодавно в рамках благодійного збору на реанімобіль вона провела розіграш особистої зустрічі. «Це дуже смішно, дуже багато народу задонатило і ніхто не написав свій псевдонім в Telegram, окрім однієї людини. Це була жінка-айтішниця за сорок, вона має двох дітей і багато років живе в Німеччині. Спочатку люди [на таких зустрічах] ставлять загальні питання такі: як ти, шо ти, а потім щось типу: Так а як Тіна Кароль?, А Monatik справді в житті такий добрий?, А Артем Пивоваров гарний, да?», – розповіла реперка гостя «Тихого вечора».

Наприкінці «Тихий вечір з Оленою Кравець» підготував для аlyona аlyona завдання — заспівати у власному стилі пісню «Чарівна скрипка» Нині Матвієнко.

Гостями нового випуску програми “Тихий вечір з Оленою Кравець” стали: генеральний директор державного концерну “Укроборонпром” Юрій Гусєв та яскрава співачка alyona alyona. Музичний гість — Alekseev.

Дивіться «Тихий вечір з Оленою Кравець» на каналі «Дім» щосуботи о 20:00, а також на сайті та на YouTube-майданчику  каналу «Дім».