Головна TV

Найвідоміша політична сатира: “1+1 Україна” покаже фільм Чарлі Чапліна “Великий” диктатор”

7 травня телеканал “1+1 Україна” покаже культовий фільм Чарлі Чапліна – сатирично-політичну комедію “Великий” диктатор”.

Американська стрічка, що вийшла у 1940 році, залишається актуальною до сьогодні та вважається класикою політичної сатири. 7 травня, у день річниці інавгурації російського диктатора – володимира путіна, глядачі матимуть змогу провести паралелі між Хінкелем – карикатурою на нацистського лідера Адольфа Гітлера – та російським диктатором.

У фільмі “Великий” диктатор” Чарлі Чаплін виконав дві ролі: диктатора Аденоїда Хінкеля та єврейського цирульника. Стрічка засуджувала і висміювала методи правління Гітлера настільки нещадно, що лідер нацистської Німеччини вніс Чарлі Чапліна до списку своїх особистих ворогів. Показ “Великого диктатора” був заборонений у багатьох країнах, в тому числі в Іспанії, Японії та латиноамериканських державах. У Франції стрічку вперше показали у 1945 році після звільнення Парижа.

“Великий” диктатор” став першим звуковим фільмом Чарлі Чапліна. Картина отримала престижні кінонагороди та була номінована на Оскар у пʼяти категоріях. За свою 80-річну історію сатирична комедія “Великий” диктатор” продовжує залишатися одним з кращих фільмів за версією IMDb.

Дивіться культовий фільм Чарлі Чапліна “Великий” диктатор” 7 травня на телеканалі “1+1 Україна”.

Сайт TV-Парк існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Допомога редакції