Головна Подорожі

Новий сезон тревел-проєкту «КАМОН! з Узол і Манько»

Screenshot

Сьогодні на телеканалі К1 стартує новий сезон тревел-проєкту «КАМОН! з Узол і Манько». Щосуботи і щонеділі ведучі Макс Узол та Ольга Манько, подружжя невгамовних мандрівників, продовжать відкривати глядачам нові унікальні маршрути для подорожей Україною, а найголовніше – надихати українців на нові мандрівки.

Вже у ці вихідні Макс та Оля досліджуватимуть незвідану Північну Бесарабію, яка манить своєю природою та колоритом. Ведучі проїхали всю чернівецьку Бесарабію – від Хотина до Галиці – побували в монастирі, де монахи й досі живуть у печерах над прірвою; знайшли найкращі оглядові майданчики на Дністрі – Шишкові горби біля Нагорян, гору Орун біля Дністрівки, монастир Галиця з запаморочливими панорамами; відшукали прихований водоспад Гупало біля села Бабин, кришталево чисте озеро зі смарагдовою водичкою та маловідомий палац Манеску. А також розкрили таємниці монументальної Хотинської фортеці…