Головна Кіно

А ВИ БУЛИ НА БАЛІ? ПРЕМ’ЄРА: «КВІТОК ДО РАЮ»

Як нестерпно боляче віддавати своє улюблене дитятко в юні недосвідчені руки! Та ще й не в ті, які яскраво малювала твоя бурхлива фантазія.

Колишня пара, яка не зуміла свого часу внести гармонію у власні стосунки, вирішує перешкодити поспішному шлюбу дорослої дочки. Адже та замість кар’єри в Америці обирає сімейне життя на маленькому острові. На казково красивому острові з чудовими краєвидами, пишною зеленню, ласкавим морем, горами, що манять, шикарними готелями з величезними басейнами, горами екзотичних фруктів і яскравими квітами. У місці, де все тішить око – і природа, і дизайн і гостинні люди, які усміхаються. Але повернемося до сюжету – дочка на тлі батьків, що затіяли авантюру, виглядає набагато розумнішою і дорослішою. Але діти й повинні бути кращими за нас.

Фільм неймовірно милий і смішний – той випадок, коли весь час усміхаєшся і періодично регочеш. Потішні ситуації, словесні суперечки, багата міміка – чудова комедія без найменшого натяку на туалетний гумор. Гарна пара Джулія Робертс – Джордж Клуні може не тільки захоплювати публіку, а й вдало радувати.

Щоправда, не обійшлося без спірних моментів. Наприклад, здивувала алкогольна стійкість, прямо кажучи, не молодих організмів. Щоб ось так пити і відриватися, а через кілька годин – принесіть багато кави (!) – і знову гарні та у строю? Тут або в сценарій вліз письменник-фантаст, або… ось так йога зміцнює організм!

Ну і одне з важливих гасел фільму – якщо є бажання, і є навіть найменша можливість його здійснити – не відкладай! Живи тут і зараз!

Наталія Кряж

  • Студія: Universal
  • Оригінальна назва: Ticket to paradise
  • Старт в Україні: 15.09.2022
  • Допрем’єрні покази з 10.09.2022
  • Жанр: романтична комедія
  • Режисер: Олівер Паркер («Зараз саме час», «Mamma Mia! 2»).
  • У ролях: Джулія Робертс, Джордж Клуні, Біллі Лурд, Кейтлін Дівер, Лукас Браво.