Головна TV

Актор Арам Арзуманян: Ми не були навчені війні

За лаштунками шоу «єПитання» (Новий канал) актор зізнався, що саме зробив неправильно на початку повномасштабного вторгнення.

Понад рік ми живемо в умовах війни і стикаємося з труднощами, страхами та втратами. Особливо гостро все, що відбувається довкола, відчувають діти. Тому психологи стверджують: потрібно відповідати на дитячі «чому» відверто та щиро. Актор Арам Арзуманян на власному досвіді переконався, що не варто вдавати, ніби нічого не відбувається. Він разом із дружиною Христиною виховує двох дошкільнят – доньку Анаіту та сина Тиграна. За лаштунками шоу «єПитання» актор ексклюзивно розповів Новому каналу, як пояснює дітям, що таке війна.

– Ми з родиною не виїжджали за кордон. Дружина й діти відмовилися їхати без мене, – зазначає Арам Арзуманян. – Донька та син розуміють, хто нам постійно заважає спокійно жити. Ось я відводжу дітей на плавання. І коли басейн не працює через повітряну тривогу, вони засмучуються. Але ставляться до цього з розумінням. Менший син Тигран каже: «Завтра будемо плавати». А донька знає і причину: «Блін, знову ці рашисти» (усміхається).

Під час тривоги сім’я Арзуманяна обов’язково йде в коридор.

– Найстрашніше було на початку війни. Я припустився помилки. Ми почули перший вибух, донька злякалася. А я їй пояснюю: «Та це салют». Вона одразу підбігла до вікна й почала виглядати, де ж він бахкає. Питала, чому його запустили вдень. Тоді я зрозумів, що вчинив неправильно, – пригадує актор. – І пояснив доньці, що почалася війна, тому потрібно ховатися в коридорі. Ну, хто ж знав, як треба говорити про це? Ми не були навчені війні.

Вмикайте шоу «єПитання» з ведучою Лесею Нікітюк щопонеділка о 20:00 на Новому каналі! А випуск з Арамом Арзуманяном, Тарасом Цимбалюком, Наталкою Денисенко, Славою Красовською, Анною Сагайдачною, Юрієм Горбуновим, Інною Приходько та Віталієм Іванченком дивіться на YouTube Нового каналу.