Головна TV

Актор Сергій Журавльов: На бойових завданнях прийшло усвідомлення, що головне у житті я так і не здобув

З перших днів повномасштабного вторгнення Сергій Журавльов став на захист країни, був під Гостомелем та Ірпенем. Актора комісували зі служби за станом здоров’я. На днях Сергій завітав до студії “Сніданку.Вихідний” і вперше розповів, як знайшов кохання під час повномасштабного вторгнення.

Сергій Журавльов зазначив, вони з майбутньої дружиною Юлею були знайомі, але почали зустрічатись вже під час великої війни. Роман пари розвивався стрімко. Невдовзі Сергій та Юля побрались. Скоро вони святкуватимуть першу річницю одруження.

«На бойових завданнях у мене відбулась повна переоцінка цінностей. Прийшло усвідомлення, що головне у житті я так і не здобув. Коли на моїх очах падали хлопці, я розумів, що і сам міг би бути на їхньому місці. У мене є певна відповідальність за продовження існування мого роду, це розуміння мене сильно надихнуло на пошук коханої і створення сім’ї», – поділився Сергій.

Актор пригадав першу зустріч з майбутньою дружиною під час повномасштабного вторгнення:

– Це був квітень. Я відпросився з частини, щоб поїхати додому попрати речі. Ворог вже відійшов. Ми з Юлею списались. Виявилось, що вона поруч мешкає. Запропонув зустрітись на пʼять хвилин. Так і відбулась зустріч.

На телеканалі 1+1 Україна незабаром відбудеться прем’єра авантюрного детективу, де Сергій зіграв головну роль. Серіал був знятий ще до повномасштабного вторгнення, тому і сам актор з нетерпінням чекає на прем’єру:

– Мені дуже цікаво побачити себе у кадрі, побачити того Сергія, що був до війни: легкого та безтурботного. За цей час мені багато чого довелось побачити, я змінився. Звичайно, хочеться, щоб цей проєкт знайшов свого глядача та зміг подарувати посмішки, адже у серіалі багато якісного гумору.