Головна TV

Актор-військовий Дмитро Архіпов: На службі хвалять, питають про зйомки серіалу, хочуть спойлерів

Зірка серіалу Нового каналу розповів, чи святкуватиме 34-річчя вдома.

8 квітня актор-військовий Дмитро Архіпов, який зіграв у серіалі «Молода», відзначатиме день народження. Він не має часу планувати свято й аналізувати прожитий рік, адже він захищає країну в лавах ЗСУ. На минулий день народження Архіпов пішов у військкомат. Актор чесно зізнається Новому каналу: змінився через війну і більше не будує далекоглядних планів.

– Близькі не кажуть, що помічають у мені зміни. Але сам знаю: я став грубішим. Армія та війна змінюють людей. Та, сподіваюся, не назавжди. За ці 12 місяців стільки всього трапилося, що таке відчуття, ніби не один рік промайнув, – каже актор «Молодої». – Я не дуже люблю свій день народження і майже не святкую його вже кілька років поспіль. Торік 8 квітня пішов у військкомат. А ще друзі подарували упаковку мівіни-карбонари, бо вона мені сподобалася (сміється). Зараз немає часу думати про свій день народження. В армії все може змінитися дуже швидко, тому не знаю, чи вдасться приїхати додому.

Незважаючи на старанну й неперервну службу, актору пощастило вирватися на прем’єру «Молодої» й подивитися перші дві серії ситкому в компанії колег і друзів.

– Це був один з найтепліших вечорів за рік. Взагалі не дуже люблю передивлятися свої роботи, бо сам собі найсуворіший критик. Але «Молода» – це той проект, який хочеться дивитися, бо ми вклали в нього багато сил, – ділиться Діма Архіпов. – Рідні та друзі також дивляться. Подружки мами пишуть їй рецензії (усміхається). Навіть з-за кордону багато хто каже, що знаходять способи переглянути. І, звісно, в соцмережах незнайомці пишуть, коментують. Це незвично, але приємно. А на службі хвалять, питають про зйомки серіалу, хочуть спойлерів. Було й смішне: деякі побратими дивляться «Молоду» з дружинами і кажуть їм: «Я з цим чуваком служу!». Але ті не вірять (сміється).

Дивіться серіал «Молода» з понеділка по четвер о 19:00 на Новому каналі! А якщо ви пропустили серії, вмикайте ситком на сайті та YouTubeканалі Нового.