Головна TV

Акторка Тамара Яценко розповіла про роботу з Володимиром Зеленським

Гостею нового випуску програми “Точка опори”, яка виходить щосереди о 21:00 на телеканалі “Дім”, стала народна артистка України, акторка Тамара Яценко. В ексклюзивному інтерв’ю Світлані Леонтьєвій вона поділилась спогадами про спільну роботу з Володимиром Зеленським на знімальному майданчику.

Відома українська акторка Тамара Яценко кілька разів працювала на одному знімальному майданчику з Володимиром Зеленським, який був продюсером і актором фільму “Я, Ти, Він, Вона”, а також серіалу “Слуга народу”. Артистка зізнається – досвід цієї співпраці вона запам’ятала на все життя.

«Прекрасні спогади залишились! Пам’ятаю, як він турбувався, щоб усі були нагодовані, чи смачно поїли, все перевіряв, всім цікавився, – розповідає Тамара Яценко в ефірі каналу “Дім”. – На зйомках серіалу “Слуга народу” була сцена, де я із Зеленським в одному у купе, і він перевіряв, чи я справжня жінка чи переодягнений чоловік. Мусив тоді трохи доторкнутися до моїх грудей, то він так скромно запитав: “Можу я..?” Він дуже тактовний. А режисер наш, той постійно казав мені: “Доведи, що ти народна артистка” і робив по 11 дублів. А Зеленський показував мені великий палець догори і казав не звертати уваги. Підтримав мене! Вже потім і режисер сказав: “Ну ви довели, що народна», – згадала Тамара Яценко в інтервʼю Світлані Леонтьєвій.

У програмі «Точка опори» Тамара Яценко також розповіла про вистави у Харкові під час війни, роль Проні Прокопівни із п’єси «За двома зайцями», труднощі на знімальному майданчику «Шоу Довгоносиків» російську культуру й те, як війна змінила українців.

Дивіться програму “Точка опори” зі Світланою Леонтьєвою щосереди о 21:00 на сайті каналу “Дім”, а також на YouTube-майданчику каналу.

Сайт TV-Парк існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Допомога редакції