Головна TV

Акторка з «Полкану» — про батька, який воює

Юлія Буйновська з серіалу Нового каналу зізналася, як ставиться до гумору під час повномасштабної війни.

На початку російського вторгнення акторка Юлія Буйновська поставила життя на паузу — вона поринула в горе, не могла спілкуватися на довоєнні теми та радіти. Але з часом переоцінила ставлення до того, що відбувається. Допоміг виконавиці однієї з головних ролей у серіалі «Полкан» на Новому каналі батько, який бореться за Україну на фронті.

— Спочатку не давала собі можливості жити краще. Якщо іншим людям болить, чому мені має бути добре? Але мій батько, який зараз воює, дав мені зрозуміти, що треба жити тут і зараз, бо «потім» може не настати, — зізналася Юлія. — Він надсилає мені смішні фото та відео, я розумію, що йому навіть там може бути весело, він в мене оптиміст (усміхається). Якщо він веселиться за таких обставин, я теж можу й хочу знайти приводи для радості, для сміху.

Якщо шукаєте щось легке, щоб відволіктися від жахів війни, зверніть увагу на комедійний детектив «Полкан», який вже можна подивитися на YouTube Нового каналу.

— Вважаю, що гумор і приводи для радості допомагають нам жити й долати цей неможливо складний етап, — додала Буйновська.

Для довідки:

Серіал «Полкан» – історія досвідченого та цинічного опера Павла Сафронова, який перебуває в комі, а його душа переселилася у дворового пса. Єдиний, хто чує голос поліцейського, – його молодий напарник, лейтенант Слава Курочка, який щойно розпочав кар’єру в поліції. Разом із собакою він і буде розслідувати злочини, раз у раз потрапляючи в комічні ситуації. У головних ролях: Олег Гоцуляк, Тарас Цимбалюк, Юлія Буйновська, Дмитро Вівчарюк, Олександр Сугак і, звісно ж, бордер-коллі на прізвисько Челсі.