Головна TV

Актори «Голови» – про улюблені сцени серіалу

На Новому каналі стартував ситком про прогресивну молодь та українське село «Голова». Напередодні прем’єри актори, які зіграли головні ролі в серіалі, розповіли про свої улюблені сцени.

Євгеній Лісничий і акторський виклик

– Я виділю цілий знімальний день, коли ми записували апарти (вставки коментарів головних героїв про певну подію посеред серії – прим. ред.). Можна сказати, що це одна велика улюблена сцена, – розповідає Женя. – Ніколи до цього не отримував вибірку на 126 сцен. І з них 56 були мої! Також до цього я ніколи не говорив у кадрі стільки важливого тексту за один раз. Це серйозний акторський виклик. Апарти з`являтимуться буквально в кожній серії, тому це було відповідально. Ми з колегами просто на ходу вигадували приколи чи ходи, як подати текст. Згадували, що було в кожній серії, щоб вдало відіграти емоцію, з якою має бути сказаний той чи інший коментар.

Олександр Рудинський і спогади про дідуся

– Я хотів би виділити сцену, яку зіграв із Поліною Фроловою та Анною Яремчук. Так сталося, що в другому сезоні «Перших ластівок» вона виконувала роль моєї мами, а тут нам довелось грати двох сусідів – затятих ворогів, – ділиться Саша. – Не буду розповідати деталей ситуації, але це прикольно тим, що в одному серіалі в нас були родинні зв`язки, а в іншому ми ненавидимо одне одного. В кадрі мало не дійшло до бійки! А ще ця сцена моя найулюбленіша, бо вона нагадала мені про деякий епізод із мого життя. В дитинстві, коли мама їхала на роботу, я лишався з дідусем. В принципі, так само, як мій персонаж Саньок. Тож ця сцена ще й найчуттєвіша для мене.

Поліна Фролова й унісон з колегами

– Для мене найулюбленішою є остання сцена серіалу. Не буду спойлерити, чим закінчиться ситком, але, щоб заінтригувати глядача, можу сказати, що в момент, коли ми це знімали, відчули тотальну синхронізацію усіх почуттів та думок. Це була неймовірна єдність акторів! – пригадує Поля. – Під час зйомки цієї сцени ми довго мовчали, а потім плакали та обіймалися. Всі розуміли одне одного без слів. Тож, швидше, через відчуття, які ми тоді пережили, ця сцена стала найулюбленішою.

Дмитро Гирявець і роль Ромео

– Найбільше мені сподобалась сцена – на сцені. (Усміхається). Там мій персонаж Бодя для вистави перевтілюється у Ромео. Було шикарно – Зібров, кураж, екшн, – з усмішкою пригадує Діма. – Також, я вважаю, цю сцену особливою тому, що я граю без властивих для образу Боді окулярів. Справжня подія! Мені дуже цікаво, як це буде виглядати в кадрі. Бо ж, як Дімі, було легше грати без окулярів. Але Бодя без них, за сценарієм, абсолютно нічого не бачив. Дуже чекаю цю серію!

Марія Стопник і екстрим на тракторі

– Мої найбільш улюблені сцени знімали під час нічної зміни в закинутому санаторії. Тоді були всі актори, ми дуже класно провели час і зробили справді смішну серію. Обожнюю сцени з того знімального дня, – ділиться Марія. – А ще я дуже люблю сцену, в якій ми з Бодею, якого зіграв Діма Гирявець, крадемо трактор. Такий досвід був у мене вперше в житті. І це страшно та весело водночас!