Головна Культура

Альбом та кліп: подвійна прем’єра від Wellboy

Популярний артист Wellboy випустив студійний альбом «8 марабу». Одночасно з релізом дебютної платівки артист представив і філософську відеороботу «Додому».

Альбом складається з восьми композицій. Шість, з яких, нові, а дві пісні вже отримали широку популярність. Одна з них – легендарна  пісня «Гуси», яка, нарешті,  повертається на цифрові майданчики. «Гуси» здійснили  революцію в музичній індустрії нашої держави, вперше потрапивши як український сингл  до Топ-100 року Apple Music Ukraine за всю історію існування Apple Music в Україні. А, також, до платівки увійшла пісня «Стиль», що ознаменувала трансформацію артиста.

Альбом «8 марабу» вийшов різножанровим. Тут не тільки реггетон, який притаманний Wellboy, а й дискофанк, хіп-хоп та, навіть, поп-рок. Саундпродюсером виступив Сергій Ранов. Продюсери проєкту Wellboy – Євген Тріплов та Олексiй Голубєв (Papa music)

Праця над альбомом почалася під час повномасштабної війни в Україні. Творча команда весь час жила і працювала у Києві. Це наклало відбиток на піснях, що увійшли до альбому. «8 марабу» – і про біль розлуки коханих, і про тугу за батьківською хатою, і футуристичні прогнози на майбутній рік, і про кохання, що завжди на часі, й внутрішню силу людини, і про надію крізь відчай,  і навіть зневагу до вчинку колишнього продюсера.

Відеоробота «Додому» досить глибока. В основі поєднано декілька ідей: спіраль життя по якій рухаємося та  туга за родинним вогнищем, де формується людина. Також, велика роль відведена у роботі жіночій енергії, жінкам,  які завжди поруч. Бабуся, мама, жінка, сестра, або донька, саме вони заряджають рухатися вперед та допомагають пройти нелегкий життєвий шлях.

“Лелека став символом альбому.  Мені цей птах до душі. Бо він приносить гарні новини та діточок, і я вірю, що Україна переродиться після війни і скоро запанує мирне небо.

Мені дуже сподобалося працювати у команді, яка в нас сформувалася на сьогодні. Ідея кліпу мені дуже близька. Родину, я вважаю, найважливішим, що у нас є. Родина ніколи від нас не відвернеться. По життю можуть змінюватися друзі, вороги, але сім’я в нас одна. Хотілося показати, що треба гартуватися, зберігати це багаття, грітися разом, обійматися і триматися купи у такий важкий час для України. І якщо вам складно, ви біжите вгору, або вниз, падаєте, пам’ятайте, все неодмінно буде добре, ми всі повернемося додому рано чи пізно. Я від серця бажаю кожному найближчим часом повернутися до свого дому!І дякую всій команді, хто працював над альбомом та відеороботою.”- поділився Антон Вельбой.