Головна TV

Алла Мазур крутезно відзначила майбутню журналістку з Дніпра

Телеведуча Алла Мазур ефірі ТСН особисто відзначила переможницю проекту КрутеЗНО. Власну нагороду від ведучої, яка є амбасадоркою конкурсу, отримала Мішель Богдан з Дніпра. Алла обрала дівчину за її талант до медійності. Сюрпризом від Алли став сюжет про Мішель та знайомство у прямому ефірі підсумкових новин ТСН. А ще екскурсія за лаштунки 1+1 і особлива книжка із сучасної історії  “Незалежність очима ТСН”.

Проект КрутеЗНО розпочали ще до початку повномасштабного вторгнення рф в Україну – його не зупинила велика війна. Це конкурс так званих літкастів, започаткований МАН. Прочитавши книгу, переважно зі шкільної програми і записавши аудіопереказ, 10 переможців виграли призи. Всього 72 учасників та 168 записів. Аудіорозповіді учасників навесні координаторка проекту Ірина Пелих прослуховувала просто у бомбосховищі. Розповідає, вмикала звук на повну, адже послухати розповіді дітей хотіли всі, хто ховався там.

“Проект став формою опорою. Поки дитина робила запис в окупованих містечках – мама і бабуся пильнували надворі, щоб не нагодилися раптом росіяни. Бо запис сам собою міг бути небезпечним”, – розповіла Алла Мазур про проект та відзначила мужність українців. Тепер не просто ще й передати призи туди, на окуповану територію. Рідні просять не називати імена їхніх дітей до звільнення та перемоги.

Зараз Мішель студентка першого курсу Інституту журналістики КНУ імені Шевченка, майбутня журналістка. У конкурсі дівчина прочитала Марусю Чурай Ліни Костенко. Попри війну та численні переїзди дівчина склала Національний ЗНО мультимедійний тест на найвищі 200 балів. “Мішель перемогла не випадково – переконалася ще раз за 5 хвилин нашого спілкування. Думаєте, дівчинку напружив прямий телеефір? Аж ніяк!) Зібрана, зосереджена, точна в думках і формулюваннях – і водночас легка і доброзичлива… Можемо пишатися, друзі: вільні і талановиті діти у нас ростуть!“, – поділился у своїх соціальних мережах враженнями від знайомства Алла Мазур.

Після екскурсії офісом каналу 1+1 Мішель зізналася телеведучій: “Це був ще один знак, що я зробила правильний вибір. Як і той знак, що я здобула таку почесну відзнаку від вас. Це мене дуже надихає”. Взяти участь у конкурсі дівчину підштовхнуло бажання розповісти більше про українську літературу, зупинятися не планує і вже готується до записів нових подкастів.

Сайт TV-Парк існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Допомога редакції