Головна TV

Алла Мазур: Такого зворушливого подарунка я ще не отримувала!

Алла Мазур у прямому ефірі програми ТСН Тиждень отримала незвичайний подарунок від українських захисників: підписану для неї гільзу від зенітної гармати 60-го калібру. Цей презент для Алли привезла з місця, де тривають бої, воєнна кореспондентка ТСН Наталя Нагорна.

«Такого незвичайного і зворушливого подарунка я ще не отримувала. Розчулилась ледь не до сліз. Хотілось уважно вичитувати кожну букву, уявляти того, хто це писав… І дякувати доземно хлопцям, які щосекундно ризикують життям – і встигають при цьому ще й подумати про подарунок журналістам», – каже про свої емоції від презенту Алла Мазур.

Цій зенітній гарматі, призначеній для стрільби по повітряних цілях, вже понад 70 років! Наталя Нагорна, розповідаючи цей факт, зазначила, що все одно ця зброя дуже дошкуляє окупантам.

«Ворог її сильно вистежує. Є така ілюзія у людей, далеких від передової, що на фронті зараз винятково новітнє озброєння. Що всі їздять на «Бредлі», що у всіх є «Леопарди», але насправді досі воює все, що тільки може воювати, все, до чого є боєприпаси, все, з чого вміють стріляти. Але яку б техніку нам не привозили, в першу чергу, воюють наші люди. І ось саме такі люди попросили цю гільзу передати вам», – каже кореспондентка.

Тепер ця «іменна» гільза як найдорожча нагорода стоїть у робочій кімнаті Алли Мазур.

«Сердечно дякую воїнам 104-ї бригади 60-го батальйону ТРО, нашим відважним
«поліським вовкам» за цей неймовірний сюрприз. Обіймаю подумки кожного. І чекаємо вдома усіх – з Перемогою!»,
– подякувала Алла Мазур за подарунок.