Головна TV

alyona alyona та Jerry Heil прокоментували натяк MELOVIN на фальсифікацію результатів Нацвідбору-2024

4 лютого відбулося оголошення переможців Національного відбору на “Євробачення-2024”. Перемогу виборов дует alyona alyona та Jerry Heil з композицією Teresa & Maria. Тож, саме вони представлять Україну вже у першому півфіналі “Євробачення-2024”, який відбудеться 7 травня 2024 року у Мальме, Швеції. Переможниці Нацвідбору “Євробачення – 2014” ексклюзивно в “Сніданку з 1+1” прокоментували натяки MELOVIN щодо необʼєктивності результатів.

Учасник цьогорічного Національного відбору на “Євробачення-2024” MELOVIN, який за результатами суддівського та глядацького голосування отримав 18 балів і посів третє місце натякнув, що Нацвідбір нібито був “куплений”.

alyona alyona вперше прокоментувала звинувачення співака:

“Знаєте, я постійно кажу одне й те ж: “Дай нам Боже тих сил і тих грошей, про які всі думають, що вони в нас є”. Я не уявляю, скільки треба заробляти, щоб оплатити таку кількість людей. Якщо люди думають, що вони в нас є, і ми б їх витрачали не на збори, а на такі речі, і не писали б якісну та класну пісню, яка потрапить до серця, то нехай вони в нас будуть”.

Jerry Heil розповіла, що номер до виступу на головній сцені “Євробачення” у травні ще зазнає змін та вони з alyona alyona дослухаються до порад членів журі Нацвідбору-2024.

Над створенням фінального концерту Нацвідбору на Євробачення 2024 працювала продакшн команда Big Brave Events (1+1 Продакшн). Продюсер “Нацвідбору-2024” Володимир Завадюк прокоментував гучні обговорення результатів фіналу Нацвідбору та висловив особисту точку зору.

“Круто підтримувати одне одного, а не хейтити постійно. Я проти культури хейту і відмін, якщо це не має під собою конкретних доказів і кейсів. Голосування відбувається в Дії. І враховуючи цей сервіс, в якого крута репутація, я вважаю, що тут неможливі жодні фальсифікації”.