Головна Техно

Ан-225 “Мрія” в новій версії гри Microsoft Flight Simulator

Ілюстрація: тизер AN-225 компанії Microsoft Flight Simulator

ДП «АНТОНОВ» та корпорація «Microsoft» уклали ліцензійний договір на право використання марки Ан-225 «Мрія» в новій версії продукту Microsoft Flight Simulator. Кожен його користувач зможе відчути себе пілотом унікального літака «Антонов».

«Microsoft» звернулася до ДП «АНТОНОВ» з ініціативою відродити в цій грі Ан-225 у вигляді, максимально наближеному до оригіналу. ДП «АНТОНОВ» зі свого боку актиано включилося в процес реалізації цієї ідеї.

За словами Голови програми Microsoft Flight Simulator Йорга Ньюмана, «Ми хотіли запустити цю версію саме на річницю руйнування літака, до 27 лютого. Наше бажання – зробити все можливе для відновлення Ан-225. Ми плануємо перераховувати кошти ДП «АНТОНОВ», яке буде відбудовувати цей потужний літак».
Командир екіпажу Ан-225, шеф-пілот Дмитро Антонов мав змогу протестувати нову гру від Microsoft. Він відзначив високий професіоналізм команди, яка працювала над розробкою цього продукту. У своїй привітальній промові до користувачів продукту він зазначив: «Сьогодні я щасливий вітати Вас на борту найбільшого в світі транспортного літака Ан-225 «Мрія» у грі Microsoft Flight Simulator! Ми щиро вдячні всім, хто допомагає нам у відновленні цього славетного велетня. Щиро бажаю вам отримати насолоду від прекрасного, неповторного відчуття польоту, коли саме в ваших руках оживе могутній, неперевершений птах, який так красиво, легко та витончено почувається в небі! Сміливо вирушаємо в політ! Be brave like Ukraine! Mriya is coming! Ми відновимо її разом!»
На теперішній час ДП «АНТОНОВ» виконує комплекс розрахунково-дослідних робіт з метою розробки програми відбудови Ан-225, яка буде виконуватися після перемоги України.