Головна TV

Анастасія Коротка: Коли народила, то Андрій сказав: «Цього разу вирішуєш ти»

Відома акторка та дружина Андрія Бєднякова розповіла про вибір імені для сина та громадянство малого Остапа.

На початку повномасштабної війни в Україні відома українська акторка, дружина ведучого проектів Нового каналу Андрія Бєднякова Анастасія Коротка виїхала з донькою у США. Згодом стало відомо, що жінка вдруге вагітна. А в жовтні у зіркової пари народився син, якого назвали Остапом.

– Ми дуже прикольно прийшли до цього імені, – розповідає Настя Коротка в YouTube-проекті «Слава+». – Хотіли Назар або Остап. Племінник Андрія – світова модель. Його звати Олексій, але дуже давно, ще задовго до війни, він взяв собі псевдонім Остап. Олексій скрізь їздить, багато фотографується для відомих брендів, розповідає, що він українець. Ми, звісно, ним пишаємося. І от, коли я завагітніла й на початку літа приїхала до Києва, розмовляли якось з Андрієм про ім’я для сина. Він сказав: «Мені подобається Остап». І я відповіла, що мені теж! Ксеня наполягала на Назарі, щоправда. Та коли народила, то Андрій сказав: «Цього разу вирішуєш ти».

Наразі в сина Андрія Бєднякова та Анастасії Короткої громадянство США, оскільки він народився й тимчасово живе в цій країні.

– Це пов’язано з багатьма документальними моментами, – говорить акторка. – Зробили так, щоб ми тут, у США, могли нормально знаходитись, і для сина все було легше робити. Але ми, звісно, оформляємо українське громадянство! Це просто, як то кажуть, паперова історія. І мені складно все зробити. Бо для цього потрібно летіти в Сан-Франциско. А я з двома дітьми… Чекаю, що моя знайома приїде й допоможе оформити ті документи. Самій, на жаль, зараз це дуже важко.