Головна Культура

Анатоліч погодився на участь у “Корпоративі” Алхім, якщо вона публічно “відправить на х*й Асті та скаже, що “Слово пацана” дивляться довбо*оби”

Телеведучий та блогер Анатолій Анатоліч потрапив у неприємну ситуацію. А все через його участь у “Корпоративі”, який влаштовує скандальна блогерка Анна Алхім.

Увагу в мережі на це звернули в одному з Telegram-каналів.

Алхім, як відомо, неодноразово висловлювалась “за” російський контент. Зокрема, нещодавно рекламувала у сторіс серіал “Слово пацана”, через що і була розкритикована у мережі. Серед тих, хто висловився проти такої позиції був, власне, сам Анатоліч.

Тоді ведучий заявляв, що в нього “накипіло”, адже блогери пропагують контент країни агресора.

“Ми з нею (Алхім – ред.) спілкуємось. Вона місцями буває дуже адекватна. Але вона при тому всьому то слухає Asti (Анна Асті – українська артистка, яка живе та виступає в Росії – ред.), то розповідає про “Слово пацана”. Ну це просто хєрня. Полнєйша”, – сказав на початку грудня Анатоліч.

І ось тепер ведучий бере участь у заході, квитки на який коштують від 5 тисяч гривень. Цікаво, що за vip-квиток Алхім хоче 38 тисяч гривень.

У коментарі TabloID, Анатоліч пояснив свою позицію.

“Аню знаю давно і неодноразово сам “цькував її носом” в її власні зашквари. Я погодився на участь у Алхім з умовою, що вона публічно для пʼятсот своїх гостей і мільйонів підписників відправить на х*й Асті та скаже, що “Слово пацана” дивляться довбо*оби.

Я із задоволенням скористаюсь можливістю донести подібні меседжі для великою аудиторії Анни Алхім. Події веду тільки українською. Але головне, що це не “корпоратив”, а назва форуму для підписників. Дискотеки та пияцтва там не буде. На цьому форумі я проведу великий збір на допомогу ЗСУ”, – сказав він.

Як відомо, крім резонансу довкола російського серіалу, на рахунку Алхім також скандал зі сторіс про лікарню в Дніпрі.

Нагадаємо, телеведуча Маша Єфросиніна також розкритикувала блогерів, які пропагували російський серіал.

Тетяна Сухачова, ТАБЛОІD

Фото: інстаграм anatoliyanatolich, anna_alkhim