Головна Культура

Анатолій Анатоліч розповів про фінансові втрати під час війни

Зірка українського телебачення, відомий блогер Анатолій Анатоліч у новому випуску подкасту “Олега френди” на YouTube-сторінці телеканалу “Дім” розповів, чим заробляє під час війни, настільки зменшився його дохід і зізнався, скільки витрачає грошей в місяць.

Ведучий Анатолій Анатоліч має велику родину. На початку повномасштабної війни чоловік вивіз дружину і трьох дітей у Францію, а сам повернувся додому, де продовжує працювати над власним блогом. Телезірка зізнається – питання заробітку для нього сьогодні досить важке.

“Звичайно, я боюся залишитися без роботи – це абсолютно нормальний страх. Мені, до речі, було цікаво, чому раніше ніхто не запитував, чим я зараз заробляю, адже у мене дружина, діти, дві мами, які не працюють, дві собаки, кіт. Дякую, що дружина працює, але все інше – на мені. Багато, хто думає, що я наперед собі спланував те, що матиму виїзд за кордон, адже у мене троє дітей, але, я думаю, всі розуміють, що троє дітей – це фантастично дорого. Це не втроє, а впʼятеро дорожче”, – розповів Анатолій Анатоліч у подкасті “Олега френди”.

За словами ведучого, зараз у нього немає офіційної роботи, весь заробіток йде від блогу, але і тут не все так просто.

“Я втратив усі заробітки, всі великі контракти. Щось відбувається, рухається, але набагато менше, ніж було до війни. У мене немає роботи на телебаченні і хоча я отримував білу зарплату, яку не можна назвати фантастичною, але мені подобалася моя робота. Через це я дуже переживаю, боюся, а тому не розслабляюся, – коментує телеведучий. – Зараз я виходжу десь в нуль. Є якісь інтеграції, але якщо порівнювати з 2021 роком – це десь 20% того, що я заробляв раніше. Тобто фінансово я багато втратив. Мені непросто, але я до цього спокійно ставлюся, мені вистачає, щоб діти ходили в хорошу школу, їли нормальну їжу і щоб я міг їх возити”.

Крім того, Анатолій Анатоліч поділився реальними цифрами витрат батька великої родини.

“Я оплачую навчання дівчат у французькій школі, але це наш хитрий план – зараз ми платимо, щоб потім вони з болонським дипломом могли безкоштовно навчатися, наприклад, у Парижі, тобто це інвестиція. Так як у нас троє дітей, то в місяць ми витрачаємо більше 100000 гривень. Велика частка цих грошей йде на школу, проїзд, їжу, підгузки… зараз все дуже дороге. Хтось скаже: “Нічого собі!” Але з цієї суми велика частина йде на навчання дітей. І це без подорожей – зараз ніхто не хоче подорожувати, діти відмовляються кудись їхати, вони хочуть бути вдома. І це кайф!” – поділився Анатолій Анатоліч у інтервʼю Олегу Борисову.

У цей нелегкий час у ведучий навчився розставляти приорітети і до всього ставитися по-філософськи. Зізнається – нещодавно хотів купити собі недешеву річ, але вчасно передумав.

“На Новий рік хотів купити собі Rolex. Зараз це тупо звучить. Я чомусь подумав, що завжди можу його продати – буде, як інвестиція. Добре, що не купив, бо потім зрозумів, що ці гроші важливіші, щоб родина могла нормально жити за кордоном і мама тут, і, до речі, ви знаєте, скільки коштує прогодувати 60-кілограмову собаку? Це дешевше, ніж дитина, але ж у мене дві собаки і кішка, і лише на собак йде 10000 гривень”, – розповів ведучий.