Головна TV

Андрій Бєдняков розігрує футболку легендарного футболіста Пеле з автографом

Відомий український телеведучий таким чином збирає кошти для родин загиблих внаслідок ракетного удару по житловому будинку в Дніпрі.

Трагедія у Дніпрі, яка сталася внаслідок російської агресії 14 січня, відкрила нову рану в серці кожного українця. Усі співчувають постраждалим і всіма силами намагаються допомогти. Приєднався і шоумен та ведучий проектів Нового каналу Андрій Бєдняков. Він оголосив про аукціон, на якому розіграє футболку легендарного бразильського футболіста Пеле, що помер у кінці грудня 2022 року.

– Цей аукціон – на підтримку родин, загиблих під час ракетного удару росії по житловому будинку в Дніпрі, – говорить Андрій Бєдняков. – Точніше, всі зібрані гроші підуть дітям, які втратили батьків під час цього терористичного акту.

Щоб узяти участь у розіграші, потрібно задонатити 500 гривень. Кількість разів участі необмежена.

– Якщо не хочете футболку, але хочете допомогти, можете перевести будь-яку суму. Ваші 50 гривень – у саме серце, – зазначає телеведучий. – Автору найбільшого донату я подарую футболку збірної України з автографами футболістів.

Переможця розіграшу оберуть рандомно у прямому ефірі на сторінці Андрія Бєднякова в Instagram. Оголошення результатів відбудеться 20 січня 2023 року.

Номера карток для участі в розіграші футболки Пеле з автографом:

Mono: 4441114418114615

Privat: 5523 2458 0029 6301

PayPal beigul@ukr.net