Головна TV

Андрій Бєдняков вдруге став батьком

Хороші новини! У родині ведучого проекту Нового каналу «Де логіка?» Андрія Бєднякова – поповнення. Його дружина, акторка Анастасія Коротка, народила хлопчика.

Тепер у подружжя двоє діток – 7-річна донька Ксеня та маленький синочок. Ім’я новонародженого поки що не повідомили.

«Ласкаво просимо, КОЗАЧЕ, – написав на своїй сторінці в Instagram Андрій Бєдняков. – Така вже в мене традиція – пропускати появу дітей. Вибач, що я далеко. Але роблю усе, щоб тобі не було потім соромно дивитися батькові в очі. Дякую за сина, Настя (дружина Андрія Бєднякова – Анастасія Коротка – прим. ред.) Найкраща мама».

У коментарях під постом про народження сина Андрію Бєднякову та Анастасії Короткій посипалися вітання від підписників та українських знаменитостей. Серед них: ведуча проекту Нового каналу «Пара на мільйон» Леся Нікітюк, артистки NK та Юлія Саніна, футболісти Андрій Пятов і Тарас Степаненко та багато інших.

Нагадаємо, від початку повномасштабної війни подружжя Бєдняков-Коротка живуть на різні країни. В лютому Андрій був на зйомках за кордоном, а Настя донечкою Ксенею – в Києві. Потім, навпаки, Бєдняков повернувся до України, а своїх найрідніших і найдорожчих людей відправив у безпечне місце – до США.

Новий канал приєднується до всіх побажань. Щиро зичимо сім’ї Андрія Бєднякова здоров’я та возз’єднання під мирним українським небом!

Сайт TV-Парк існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Допомога редакції