Головна TV

Андрій Ісаєнко та його 5-річна донька знімаються разом

Вже цієї осені на “1+1 Україна” відбудеться прем’єра медичної драми “Жіночий лікар. Нове життя”. Нові герої та історія, яка відображатиме наше сьогодення. В головній ролі – український актор театру та кіно Андрій Ісаєнко. Він грає лікаря-переселенця з Сіверодонецька. Знімальний майданчик Андрій ділить зі своєї 5-річною донькою Марією. Вона в серіалі зіграє доньку головного героя. Андрій Ісаєнко розповів, як донька потрапила у серіал:

– Коли кастингували дочок мого персонажу, Марусю не було з ким залишити, дружина поїхала на роботу, а проби – це куди можна було поїхати і з дитиною. Я взяв її з собою, вона залишилась сама, а я пішов на проби з дітьми. До неї в цей час підійшла шуранерка і запитала, з ким вона прийшла. Маруся якраз по віку підходила на цю роль і без мене поговорила з продюсеркою, після чого без вагань погодилась на свою першу роль.

Спочатку Андрій був спантеличений і трохи здивований, але після розмови з дружиною, режисеркою “Щедрика” Олесею Моргунець-Ісаєнко, вирішив дати донечці спробувати себе на знімальному майданчику. Спочатку дуже переживав за Марію, побоюючись, що забуватиме про себе у кадрі, бо доведеться контролювати дочку, але маленька акторка розвіяла всі страхи батька вже у перший знімальний день, вдало відігравши сцени.

Чи стане Марія акторкою в майбутньому, ще не знає, але батько зізнається, що підтримає будь-який її вибір.

– Мені найбільше сподобалось, коли треба було їсти у зйомках, – сміється Марія Ісаєнко, розповідаючи про свій перший досвід у серіалі.

Зараз родина Ісаєнків, окрім професійної діяльності, активно займається волонтерством, адже є частиною Спілки підприємців теле та кіноіндустрії, яка активно допомагає армії, тому часу у них не так багато.