Головна Інтерв'ю

Андрій Сергієнко з позивним 2.0, командир штурмової групи 2-го штурмового батальйону Третьої штурмової: Якщо командування вважає, що я – Герой України, то так воно і є

Йому лише 19, а він вже встиг побувати на “нулі” і знищити 24 окупанти лише за добу! Знайомтесь: Андрій Сергієнко з позивним 2.0, командир штурмової групи 2-го штурмового батальйону Третьої штурмової. У вересні 2023 року брав участь у боях за Андріївку, Бахмутський район. У квітні 2024 року в Тернах, на Донеччині, отримав тяжке поранення і втратив обидві ноги. Та, незважаючи на це, боєць тримається на позитиві, постійно жартує і має амбіційні плани на майбутнє.

З цього інтерв`ю ви дізнаєтесь:

⚔️ Як і чому Андрій пішов на війну
⚔️ Як отримав поранення і сам собі наклав турнікет. Що було далі?
⚔️ З якого віку, на думку 2.0, варто пускати людей на війну
⚔️ Як Андрію вдається триматися на позитиві
⚔️ Про що він мріє
⚔️ Як Андрій пережив окупацію Чернігівщини
⚔️ Як знущалися росіяни над цивільними людьми Чернігівщини під час окупації

Також 2.0 розповість, що тригерить людину, яка брала участь у бойових діях, і як Андрій реагує на мотоциклістів, які гучно ганяють вулицями.

! ПІДТРИМАЙМО ОБОВ`ЯЗКОВО !
Петиція №22/225182-еп “Про присвоєння звання Герой України бійцю військової частини А4638 Сергієнку Андрію Сергійовичу 2004 р.н.: https://petition.president.gov.ua/pet…

***
За крайній місяць підрозділ втратив велику кількість засобів зв`язку і РЕБів, які вкрай необхідні для виконання бойових завдань.
Засоби потрібні вже вчора! Приєднуйтесь і розповсюджуйте:
https://send.monobank.ua/jar/81MVxzuRed