Головна Кіно

Аніматроніки вже поруч: у Києві відбувся допрем’єрний показ фільму «П’ять ночей у Фредді»!

Днями у кінотеатрі Оскар, ТРЦ Gulliver відбувся допрем’єрний показ горору «П’ять ночей у Фредді». Першими стрічку переглянули ЗМІ та блогери.

Відома горор гра «П‘ять ночей у Фредді» таки дочекалась екранізації! Важко уявити радість гравців, що побачили головних суперників гри на великих екранах.

Культова кінокомпанія Blumhouse нарешті взялася за цей шедевр. Головним персонажем постає хлопець, у якого є незначні відхилення у психіці з самого дитинства. Ще тоді він втрачає молодшого брата, якого на його очах викрадають та везуть у невідомому напрямі. Зараз Майк мешкає зі своєю сестрою, над якою взяв опікунство. З роботою взагалі нічого не складається, поки йому не пропонують нічні зміни охорони у закинутій піцерії. Тільки згодом Майк зрозуміє, яку помилку він зробив, погодившись. Не хочеться розкривати всі карти, але роботи, які раніше розважали дітей, опиняються зовсім не такими вже милими. Все що залишається головному герою – зрозуміти, як можна позбутись гніву аніматроніків та врятувати свою сестру. Паралельно він дізнається, хто винний у викрадені його молодшого брата і має чудовий шанс помститися.

Ідеально поєднані, на перший погляд, протилежні речі: страх та милість – роблять цей фільм унікальним. А такий відомий бекграунд, як культова горор-гра, тільки підігріває цікавість.


Спонсори заходу: Miller, Domino’s Pizza

Поспішайте у кінотеатри вже!

Єгор Поліщук