Головна TV

АННА САГАЙДАЧНА ВИКРЕСЛИЛА БАЙРАК ЗІ СВОГО ЖИТТЯ

Цієї суботи, 24 вересня, о 9:30 в ефірі та на офіційному Youtube-каналі СТБ вийде 18 випуск проєкту «Як ти?» з Григорієм Решетником. Цього разу особистими подробицями життя після 24 лютого поділиться акторка, зірка серіалу «Кріпосна» – Анна Сагайдачна. Як вона разом з чоловіком-продюсером опинилися в центрі політичного скандалу навколо Оксани Байрак? Та яким чином Сагайдачна змушена була доводити, що не має зв’язків з росією?

https://www.instagram.com/p/Ci0MYAKg8U6/

Анна народилася у Краснограді. Творча кар’єра починалася з роботи аніматором. Згодом їй пощастило потрапити на кіностудію, де режисери помітили професіоналізм молодої актриси. Спочатку Анна озвучувала іноземні фільми українською мовою. А в 2008 відбувся дебют в кіно — у стрічці «Рідні люди». Пізніше популярність акторці принесла роль в серіалі «Червона королева». За роботу у цій картині Анна Сагайдачна була номінована на національну телевізійну премію «Телетріумф»-2016 в категорії «Акторка телевізійного фільму/серіалу». Не менш важлива робота Анни – роль доньки багатого поміщика, Наталі Дорошенко, у костюмованій драмі СТБ – «Кріпосна».

Анна Сагайдачна вийшла заміж за колегу по цеху. Подружжя познайомилося під час роботи над проектом у Оксани Байрак, яка провела їхню церемонію одруження.

Сенсаційно у проєкті «Як ти?» Анна розповість про те, з якої причини викреслила Байрак зі свого життя,  чому навчила її війна, а також – хейт навколо танців на пілоні, якими акторка збирає кошти для ЗСУ, та відчай через рішення чоловіка піти на фронт.