Головна TV

Антон Вельбой, ENLEO та Павло Зібров: чиї пісні почуємо в ситкомі на Новому каналі

Незабаром на Новому каналі стартує ситком про перспективну молодь та автентичне українське село «Голова». Він наповнений добрими жартами, мораллю та зворушливими сценами, які втілили молоді українські актори. А саундтреки до цього ситкому впізнає кожен.

– У серіалі буде використано багато хітів Антона Вельбоя. А саме: «Вишні», «Гуси», «Марабу», «Гори кручі», «Додому», «Стиль», – розповідає режисер Олег Туранський. – Чому саме цей виконавець? Нам здалось, що його музика поєднує в собі сучасність і трішки сільську тематику. В Антона дуже колоритні аранжування. Та й сам він хлопець із села, але дуже сучасний. Тож його творчість органічно вписалася в нашу картину. На мою думку, ці пісні ще й працюють на глядача асоціативно. Наприклад, трек «Додому» звучить тоді, коли наш герой повертається в Україну. «Вишні» – запальні, тому підсилюють настрій жителів Антонівки, в якій відбуваються всі події.

Почуємо в «Голові» також ще одного молодого українського автора та виконавця.

– У ситкомі є камео ENLEO. В одній із серій звучить уривок його треку «Бій подушками», – розповідає режисер. – У нас буде епізод, де герої ставитимуть для жителів села виставу «Ромео і Джульєтта». І от, за сюжетом, ENLEO приїздить на кастинг цієї постановки, в ході якого співає свій хіт.

І це ще не все! Камео в ситкомі Нового каналу також виконав народний артист України.

– У нашому сценарії одразу був прописаний Павло Миколайович Зібров. Обрали його, оскільки, на нашу думку, він крутий! – каже Олег Туранський. – За фабулою, одна з центральних героїнь, баба Галя, протягом 30 років пише йому листи, а наші герої, розуміючи, що їхній рейтинг у селі падає, намагаються влаштувати людям свято. Організовують у клубі ту саме виставу «Ромео і Джульєтта». Звісно, не без форс-мажорів. Але в кінці на сцені неочікувано для всіх з’являється Павло Зібров. Яким чином? Побачите зовсім скоро! Сюрпризом для баби Галі артист співає свій хіт «Марина». Щоправда, трішки перероблений. Зі сцени звучатиме: «Галино, Галино, любов моя єдина». Зйомка пройшла чудово, оскільки Павло Зібров дуже комунікабельний, приємний у спілкуванні та справжній професіонал.