Головна Культура

Антитіла анонсують стадіонний концерт у Криму – в Ялті

Антитіла оголосили концерт у Криму. В Українському Криму. Артисти відкрили передпродаж на перше велике стадіонне шоу в Ялті, яке має відбутися 23 серпня 2024 року, на стадіоні «Авангард».

«Антитіла. Ялта. Літо 2024!

Так, вам не здалося.

Антитіла оголошують концерт у Криму. В Українському Криму.

Ми відкриваємо передпродаж на перше велике стадіонне шоу в Ялті.

23 серпня 2024 року, стадіон «Авангард».

З першого дня російського вторгнення, взявши до рук зброю і перебуваючи на передовій, ми жодної секунди не сумнівалися у перемозі України.

Ми завжди знали, настане день і ЗСУ повернуть контроль над Кримськими степами, Аюдагом, мисом Фіолент, Генуезькою фортецею та Ластівчиним гніздом. І ми обов‘язково усі приїдемо туди з нашими коханими, дітьми та друзями.

Антитіла впевнені, що влітку 2024 року ми всі зможемо зібратися у звільненій від російських окупантів українській Ялті і прикрасити жовто-блакиттю, сучасною українською музикою усе Південне узбережжя Криму.

Ми зіграємо наші найкращі пісні, які українці люблять і знають і разом святкуватимемо українську Перемогу!» – йдеться в анонсі.

Processed with VSCO with c8 preset

Квитки на концерт можна придбати за посиланням

Нагадаємо, нещодавно Антитіла завершили європейську частину свого закордонного туру. Одразу після повернення артисти закупили 500 турнікетів для 130 батальйону ТРО, які відправилися на бойове завдання на передову.