Головна Культура

Антитіла оголосили єдиний український концерт у 2022 році, а також відкриття власного музею

Міленіальний концерт – єдиний український концерт гурту Антитіла у 2022 році, який відбудеться 25 грудня у Львові.

Вперше наживо артисти зіграють новий альбом MLNL, який вийшов у світ в перші дні війни, і який Антитіла так і не змогли повноцінно презентувати, оскільки з першого дня повномасштабного вторгнення стали на службу до 130 батальйону територіальної оборони міста Києва.

Творчість протягом цього року відійшла на дальній план, проте пісні цієї платівки стали спільним символом опору та незламності українців.

На своїх сторінках у соцмережах артисти анонсували:

“Ми зіграємо улюблені пісні українців, які стали саундтреками надії та віри у Перемогу, ми співатимемо про любов до країни, до родини і друзів, як ми робили це завжди.

І, звичайно, будемо нагадувати про важливість боротьби, будемо говорити правду, з перших вуст.

Наші друзі готують нову потужну сцену і світлове шоу. Будуть також приємні несподіванки. Запрошуємо всіх прийти і згадати ту атмосферу, за якою всі ми скучили”.

Окрім цього, з 12 по 25 грудня, у Львові, в приміщенні !FESTrepublic, вперше буде відкрито для загалу музей гурту АНТИТІЛА. Музей, який ретельно збирався 14 років творчої діяльності та життя гурту. Відвідування музею буде безкоштовним. Частину предметів можна буде придбати, в тому числі ті, які музиканти привезли з передової, щоб фінансово підтримати волонтерські проекти Благодійного Фонду «Антитіла».

Нагадаємо, троє учасників гурту Антитіла – Тарас Тополя, Сергій Вусик, Дмитро Жолудь – з перших днів повномасштабного вторгнення стали до лав сил територіальної оборони 130 батальйону ЗСУ міста Києва. Згодом артисти несли службу на Харківщині протягом 5 місяців. У серпні музикантів було відкомандировано з передової для втілення культурно-інформаційної та волонтерської діяльності. В рамках цього гурт Антитіла опікується дітьми загиблих побратимів, закуповують необхідне обладнання та техніку.