Головна Культура

Аудіокнижки від Даші Астаф`євої: Я оголялася тілом багато разів, але так – душею – вперше

Співачка й волонтерка Даша Астаф’єва запустила додаток для смартфонів UnderBooks. На платформі зібрані книжки про історію й культуру України, культові твори українських митців та інші книжки, які озвучили українські артисти. Про це артистка повідомила у Twitter

Мета застосунку — занурити користувачів у вивчення української культури та свого коріння. Розробники UnderBooks стверджують, що взяли на себе всю роботу з дослідження та пошуку найкращих творів класиків і сучасних авторів. “Нічого зайвого між вами та автором: лише ви і твір”, — кажуть вони.

Зараз асортимент книжок у додатку невеликий – три книги Григорія Косинки («Автобіографія», «На буряки», «Троєкутний бій»), «Убивця з підземелля» Ксенії Циганчук, «Пташиний цвинтар» Кирила Поліщука, «Острів каштанів» Тані Поставної та «Книга дивностей» Назарія Заноза. Проте бібліотека має постійно оновлюватися.

Аудіокнижки в застосунку озвучували Даша Астафʼєва, Вʼячеслав Скорик, Тетяна Гончарова, Даніела Заюшкіна, Міла Єрьоміна, Володимир Дантес і Роман Мещеряков.

“Рік, цілий рік ми озвучували книжки з професійними читцями й українськими артистами. Замовляли обкладинки у відомих українських художників. Вклали такий шматок себе. Я оголялася тілом багато разів, але так — душею — вперше. Запрошую вас зануритися в українську літературу й залишитися з нею назавжди. Відкривати її — таке задоволення”, — поділилася Даша Астаф’єва в Instagram.

Місячна підписка на UnderBooks коштує 10 доларів. Для військових підписка безкоштовна.

За перші 17 годин релізу додаток посів перше місце із завантажень в категорії “Книги”. Наразі платформа доступна лише користувачам IOS, проте незабаром з’явиться і версія для Android.