Головна АЗОВ 22

Азовське слово у День захисників та захисниць України

День захисників та захисниць України.

День кожного, хто обрав боротьбу за Батьківщину. Кожного, хто вирішив присвятити себе Україні. Її незалежності та волі.

Тих, хто захищає рідні міста і села, українську культуру та мову, нашу історію та символи. А головне — захищає свій народ.

Українські захисники та захисниці на землі, на морі та у повітрі; в окопах на передових позиціях та в частинах забезпечення у тилу, в артилерійських розрахунках та в розвідувальних групах, на стабілізаційних пунктах та в кейс- і медеваках, в танкових екіпажах та у штабах, у військах протиповітряної оборони та в навчально-тренувальних центрах — щодня роблять все, аби Україна вистояла і перемогла.

Ми памʼятаємо кожного воїна, який поліг зі зброєю у руках, обравши цей надскладний шлях, і пройшовши ним до кінця.

І ми вшановуємо їх так, як вони на це по-справжньому заслуговують — продовжуємо битись із ворогом, ще завзятіше виконуючи свій обовʼязок, розуміючи, яка відповідальність лежить на кожному із нас.

Перед тими, хто загинув; хто знаходиться на тимчасово окупованих територіях і у полоні; хто працює на підтримку війська і чекає на нас вдома.

Слава всім, хто заради спільної справи захисту України відмовився від особистого комфорту та власних інтересів. Усім, хто віддав свої життя за свободу Батьківщини. Кожному, хто перебуває у полоні, очікуючи на звільнення.

Слава Україні!

АЗОВ