Головна TV

Без усіх артистів можна обійтися: Юла розповіла, як змінився шоубізнес за час повномасштабної війни

Юла стала гостею нового випуску проєкту “Муз_Тренд” на телеканалі “Дім”. У відвертому інтервʼю Славі Дьоміну вона розповіла, які зміни відбулися за 2 роки в українському шоубізнесі, чому артисти, яких раніше називали “номер 1” втратили свою популярність і поділилася думками, чи мають шанс повернути прихильність слухачів ті, хто виїхали з країни і за кордоном перечікують війну.

Юла впевнена – війна неабияк змінила український шоубізнес. Якщо раніше саме він диктував народу, що робити, що одягати і що слухати, то зараз все відбувається навпаки – всі обирають бути простими і саме народ диктує виконавцям, які пісні слід писати.

“Зараз можна обійтися без всіх артистів, але без піарників – ніяк! Якщо не буде відомих нам імен – зʼявлятися нові артисти, люди, які несуть творчість народу. За ними, мабуть, і є майбутнє”, – прокоментувала Юла в інтервʼю Славі Дьоміну.

Запитав ведучий “Муз_Тренду” і про те, чи мають моральне право артисти, які “відсиджуються” за кордоном повертатися у наш шоубізнес.

“Я не знаю, що сказати. Для мене досі питання, як вони збираються стояти на одній сцені з іншими і нести свої пісні людям, коли їхні думки не співпадають з нашими колегами, нашими зірками, які все це пережили. Це питання – чи можуть ці люди існувати разом”, – поділилася своєю думкою піарниця.

Крім того, Юла зауважила – сьогодні розмилося поняття “зірка”, однак кожному артисту потрібна впізнаваність, над цим і мають працювати піарники. Вони мають побудувати “правильну” стратегію, яка допоможе кожному виконавцю стати кумиром українців. А ось непрофесійні піарники, за словами Юли, можуть нашкодити співакам, саме це можна прослідкувати зараз на прикладі Потапа:

“Мені здається, він змінив команду і біля нього немає людей, які можуть підказати йому, що робити. А можливо, його все влаштовує”.