Головна АЗОВ 22

БІЙЦІ “АЗОВУ” ТА ПРЕДСТАВНИЦІ АСОЦІАЦІЇ РОДИН ЗАХИСНИКІВ “АЗОВСТАЛІ” ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У YES

Представниці Асоціація родин захисників «Азовсталі» та бійці «Азову» взяли участь у щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES).

Спільною делегацією представництва Асоціації родин захисників «Азовсталі» та полку «Азов» відвідали 17-ту щорічну зустріч Ялтинської європейської стратегії (Yalta European Strategy / YES), яка проходила 9-10 вересня в Києві та була присвячена темі «Україна: На захисті нашої спільної свободи».

Привернути увагу до питання полонених захисників «Азовсталі» – з такою метою представниці Асоціації родин захисників «Азовсталі» та оборонці Маріуполя з полку «Азов» завітали на український міжнародний форум. Під час панелі «Що кожен може зробити для Перемоги?», яку модерував всесвітньовідомий французький журналіст Бернар-Анрі Леві, заступник командира «Азову» Сергій Цісарук наголосив на тому, що колонія в Оленівці, де перебувають наші герої, – це справжній концтабір 21 сторіччя. Боєць зауважив, що немає жодних підтверджених даних щодо теперішнього місцеперебування командування «Азову» та стану здоров’я всього гарнізону і заявив про важливість розслідування місією ООН теракту в Оленівці. Дружина полоненого азовця Катерина Плечистова попросила іноземних політиків терміново долучатися до переговорних процесів стосовно звільнення оборонців «Азовсталі» та закликала підіймати питання про їхню долю на всіх можливих майданчиках.

Загалом у цьогорічному форумі YES взяли участь понад 400 провідних політиків, дипломатів, бізнесменів, громадських активістів та експертів з двадцяти країн світу, зокрема першу панель заходу відкрив Президент України Володимир Зеленський, а серед гостей були Президент Латвійської Республіки Егілс Левітс, Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький, міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок, американський письменник Тімоті Снайдер, Радник з питань національної безпеки США Джейк Салліван, колишня Президентка Естонії Керсті Кальюлайд та інші високопосадовці.

Асоціація закликає всіх: не мовчіть про героїв «Азовсталі». Разом – сила!

@AzovstalFamilies