Головна АЗОВ 22

Благодійний розіграш книги «Мій Маріуполь та світ довкола»

Благодійний розіграш книги «Мій Маріуполь та світ довкола»: мета – зібрати кошти на підтримку родин полеглих у боях за місто захисників.

Асоціація родин захисників «Азовсталі» оголошує новий розіграш на потреби родин полеглих в Маріуполі героїв – цього разу переможець отримає неймовірну фотокнигу під назвою «Мій Маріуполь та світ довкола». Автор книги Мирослав Кобилянський – військовий, який ніс службу в Маріуполі з 2015 року, паралельно приділяючи увагу своєму великому хобі – аерофотозйомці.

За кілька років зйомок в Мирослава сформувався великий фотоархів світлин міста Марії, який він вирішив показати світові після подій минулої весни, коли російські війська зруйнували Маріуполь та забрали життя тисяч його мешканців. Так народилася книга, яка несе пам’ять про місто, яке ми всі знаємо і любимо. Тут можна побачити світлини різних локацій – Лівобережний, Кальміуський, Центральний та Приморський райони, а також Приазовський напрямок – Юрʼївку, Білосарайську косу, Урзуф, відомі Кам’яні могили. Один з примірників цієї книги Мирослав любʼязно передав на потреби Асоціації родин захисників «Азовсталі», вирішивши таким чином підтримати родини оборонців Маріуполя.

Умови розіграшу книги: внести мінімальний донат у 200 гривень на вказану нижче банку, додавши у коментарі до платежу свій нік в Інстаграмі.

Закінчення розіграшу – 28 квітня. Переможця буде оголошено в Інстаграмі Асоціації.

💳 Банка для донатів