Головна TV

Блогерка Аліна Шаманська розповіла про недитячу мрію сина

Відома українська блогерка і телеведуча Аліна Шаманська дала відверте інтервʼю Олегу Борисову. У підкасті “Олега френди” зірка розповіла, чим займається в Америці, куди мігрувала під час війни та зізналася, чи планує повертатися в Україну.

Аліна Шаманська приїхала в Україну зі США, куди тимчасово переїхала після початку повномасштабної війни. Там блогерка активно працює на підтримку ЗСУ та займається волонтерством. Під час розмови у ефірі підкасту “Олега френди” ведуча зізналася – для неї “ідеальним чоловіком сьогодення” є воїн ЗСУ. Проте 5-річний син зірки – теж чудовий претендент на цю роль.

“Артурчик – найкращий чоловік! Він каже, що вб’є путіна. Мені здається, якщо б мій син був дорослим, я б його не втримала вдома – він вже був би в ЗСУ. Він мені часто каже: “Мама, закинь мене до путіна, я хочу його вбити”. Він це візуалізує і мріє про це, адже дуже хоче додому”, – поділилася Аліна Шаманська.

Навіть перебуваючи в безпеці, Аліна не відгороджується від українських реалій, зізнається – у США не вимикає оповіщення про повітряну тривогу і вся її родина знає, коли Україні загрожує небезпека.

“Син теж розуміє все те, що відбувається на батьківщині. Коли я приїхала сюди, він просив мене показати зруйновані будинки, постійно питає, чи все добре зі мною, чи не прилітали ракети. Перший раз він взагалі просив мене не летіти в Україну – боявся, щоб зі мною нічого не трапилося, сказав: “Хочу, щоб у мене була жива матуся”. Це все просто до мурашок і до сліз”, – розповідає блогерка в інтерв’ю Олегу Борисову.

Коли розпочалася війна, Аліна Шаманська відразу стала відверто говорити з сином про те, що відбувається. Вона не могла брехати дитині про те, що в Україні вбивають людей. Родина перебуває в Америці вже 8 місяців, і це не схоже на банальний відпочинок. Також блогерка прокоментувала хейт у свій бік, стосовно виїзду з країни:

“Не можу назвати це хейтом… вірніше прилітає багато хейту за Руслана, мого чоловіка. 90% всього багна, яке ллється на мене – через нього. Але я вважаю, що він сам має відповідати за свої вчинки. А щодо мене – це не хейт, а інше – я бачу, що дівчатам сумно, коли я не з ними. Коли я в Україні, їм, наче, спокійніше”, – говорить Аліна Шаманська.

За словами гості підкасту «Олега френди», її приїзди в Україну говорять про одне – вона дуже мріє повернутися додому.

“Мене тягне в Київ так, що неможливо передати словами! Я вже зрозуміла, що війна в рази важче переживається, коли ти там. Тут навіть під повітряну тривогу та страшні новини, мені якось легше. Я бачу, людей, життя, що щось відбувається. А за кордоном я постійно себе гризу, бо далеко від людей, але ж я рятую сина. Я безумовно повернуся додому, бо жодна Америка, яку я дуже люблю, не замінить мені моїх людей! Люди – це перше, що творить країну”, – розповіла блогерка в інтерв’ю Олегу Борисову.