Головна Краса

Брук Шилдс: Не люблю спортзал. Я люблю їжу, люблю алкоголь, люблю життя.

Культовій героїні 1990-х – американській акторці й моделі Брук Шилдс – зараз 58. Почувається жінка прекрасно. Не витрачає час і нервові клітини на екперименти над зовнішністю. Воліє бути собою. Саме про це – її нещодавнє інтерв’ю журналу Glamour. Можливо, саме декілька слів Брук заставлять про щось задуматися занадто палких прихильниць зовнішнього лоску:

– Я люблю їжу, люблю алкоголь, люблю життя і хочу мати здорове серце. Але я не люблю спортзал, більше пілатес. Я втомилася відчувати себе недостатньо худою. Це нудно і марна трата мого часу. Мені б хотілося бути дещо вищою і в мене є невеликий животик, якого раніше не було. і я б могла його позбутися, якби справді захотіла. Але я краще витрачу цей час на обід, читання книги, прогулянки чи куплю гарну прикрасу.

А ось позиція Шилдс щоло уколів краси та пластичних операцій:

– Я бачила, як це додає жінкам впевненості. Але тут легко перестаратися. Я боюся перестати бути схожою на себе. Я спробую весь ботокс, пілінги, і будь-що нове. Я просто не хочу бути не схожою на себе. Пластичної хірургії стає все більше, бо люди женуться за молодістю. А я не хочу гнатися за молодістю. Я хочу гнатися за “зараз”.

Photography by Lauren Dukoff