Головна Культура

Буде тобі враже – так, як воїн скаже! Разом на концерт “Нескорених” – разом до Перемоги!

Українські співачки Марта Липчей, ROXOLANA, KOLA та гурт Енджі Крейда об’єдналися задля великого благодійного туру, мета якого – допомогти пораненим військовим у лікуванні, реабілітації та протезуванні. 
Тур має символічну назву «Нескорені», яка відображає мужність і силу українського народу та наших бійців ЗСУ. 

Ідея туру належить фіналістці «Голосу країни-12», співачці Марті Липчей.Аби допомогти ще більшій кількості поранених бійців у протезуванні, Марта організувала великий тур містами України та запросила колег-співачок ROXOLANA, KOLA та гурт Енджі Крейда доєднатися до туру, головна мета якого  — допомогти пораненим військовим повернутися до повноцінного життя.

Усі сто відсотків коштів з проданих квитків будуть направлені на закупівлю сучасних протезів для конкретного військового з міста чи області, де проходитиме концерт. 

Реалізувати ідею туру стало можливо завдяки підтримці бізнесмена та мецената Андрія Мацоли, який допоміг з організацією концертів та взяв на себе всі пов’язані з нею витрати. 

Поспішаємо за квитками, допоки є!

https://concert.ua/uk/event/neskoreni?gclid=CjwKCAjwhdWkBhBZEiwA1ibLmJuS6GC4-efHRhOQdzBPIUVsZB4EDhG5ngzaVhGJngJt9k0SKS9Z1BoCykMQAvD_BwE
Разом на концерт – разом до Перемоги!