Головна TV

Булінг у школі та як йому протистояти: Фрося Мельник поділилась власним досвідом

Незабаром на телеканалі “1+1 Україна” відбудеться прем’єра детективної мелодрами “Коло омани”. Нова стрічка розкаже історію жінки, яка прагне відновити правду та відчайдушно протистоїть складним життєвим обставинам задля того, щоб повернути власну доньку.

Донечку головної героїні Соломію в серіалі зіграє 10-річна Фрося Мельник, відома як наймолодша ведуча “Сніданку з 1+1”. Акторка розповіла цікаві подробиці про свою героїню і сам процес зйомок. Дівчинка вважає, що має багато спільного із Солею, тому у кадрі вона почувається доволі невимушено, ніби грає саму себе. Дуже емоційною і навіть складною для Фросі стала сцена булінгу у школі, адже вона пережила це і в реальному житті. Акторка відверто поділилась власною історією.

“В школі є одна дівчинка, вона трохи старша за мене. Одного разу вона мене принизила. Я прийшла додому і розказала татові, він сказав, щоб я з нею віталась і була ввічливою, але спілкування обмежила. Я так і робила. Через тиждень я принесла в школу печиво, аби пригостити однокласників, її теж пригостила. Тоді вона запитала чи дружу я з нею, а я сказала, що ні, це просто знак ввічливості, як мене і вчив тато. Дівчинка на це дуже образилась і чекала мене в роздягальні зі своєю подругою. Вона взяла мене за передки й сказала подрузі бити. Але я з ними впоралася, тому що тато завжди мене вчив захищатись, коли треба. Вони казали ставати на коліна і просити вибачення, але я не стала цього робити”, – розповіла Фрося.

Як зазначила акторка, у її героїні Солі по сюжету дуже схожа ситуація.

“Її постійно ображають у школі за те, що в неї немає мами, це дуже сумно. Тому я взяла ситуацію з життя і перенесла свої емоції в Солю, щоб правдиво зіграти цю роль”, – розповідає Фрося Мельник.

Дівчинка завдячує татові, який вчить її бути сміливою і захищатись, коли потрібно. А також, закликає говорити про булінг у школі, гуртках або деінде, для того, аби захистити й попередити інших дітей, які бояться розказати своїм батькам або вчителям про цькування.