Головна Культура

«Б’ють барабани, грає баян!» Гурт «ТІК» перед початком туру Україною презентував новий кліп «Без ансамбля»

Ця прем’єра — трек-настрій! Три хвилини потужного заряду оптимізму, запалу й енергії. З фірмовим ТІКівським драйвом, диско-мотивами, грою слів і веселими спогадами, у яких «Олені» переплелися зі «Свєтою» і «Апрєлєм», «Сірожиним пірожиним» і сходженням на «гору крутую», а «Робот» трансформувався у всепоглинаючу силу штучного інтелекту.

«Попри, на перший погляд, суцільний гумористичний текст, ця пісня нагадує про головне: кожен із нас потребує команди. Того самого свого власного «ансамблю», із яким і співається краще й веселіше, а будь-які, навіть найважчі, випробування долаються швидше. Саме разом ми — сила! У всіх сферах життя і всіх сенсах», — говорить фронтмен «ТІК» Віктор Бронюк.

В основі нового відео — кадри з культових кліпів гурту «ТІК», у яких свого часу знімалися улюблена радіоведуча всіх рокерів, співачка і волонтерка Соня Сотник, акторка «Дизель Шоу» Яна Глущенко, продюсер «ТІК» Олег Збаращук, телеведучий Слава Соломка і відомий волонтер Юрій Тира.

«Слухаючи нашу нову пісню «Без ансамбля», готуйтеся, що слова вивчите вже після першого ж прослуховування, — обіцяють «Тверезі і культурні». — Особлива рекомендація: співається, слухається і грається пісня найкраще саме у колі гарної компанії! Тож збирайте своїх і приходьте разом співати цю та всі інші пісні «ТІК» на наших концертах! «Бо що я сам, без ансамбля?!»

Нагадаємо, у червні гурт «ТІК» відсвяткував 18-річчя на сцені, після чого випустив новий альбом «18+» та вразив кліпом на вогняну патріотичну пісню «Кацапи», яка за лічений час набрала понад 2 мільйони переглядів на YouTube і потрапила у тренди на всіх музичних платформах.

Зараз гурт «ТІК» вирушає у великий тур на підтримку ЗСУ, у межах якого виступить у 23 містах України. Розпочнеться тур 10 жовтня у Луцьку і фінішує 15 листопада гучним концертом у Києві у Палаці Спорту.

«Їдемо у новий тур, щоб запалити драйвом і позитивом, новими й улюбленими хітами всіх і кожного. А головне — зібрати потужну суму для придбання автівок для захисників, які зараз незламно боронять Україну і кожного з нас, — відзначає Віктор Бронюк. — До зустрічі на концертах, рідні друзі-глядачі. Насправді ви і є головними героями нашого ансамблю!»Слухайте нову пісню «ТІК» «Без ансамбля» на всіх музичних платформах: https://bfan.link/tik-bez-ansamblya

Кліп дивіться за посиланням: https://youtu.be/mbqIvLVozYU

Instagram
ТІК: https://www.instagram.com/tikband/
Віктор Бронюк: https://www.instagram.com/viktorbronyuk_official/

Facebook
ТІК: https://www.facebook.com/TIK.ua.band
Віктор Бронюк: https://www.facebook.com/profile.php?id=100057053816367

Графік туру «ТІК» «18+» на підтримку ЗСУhttps://heylink.me/tik_/

10 жовтня — Луцьк
11 жовтня — Тернопіль
12 жовтня — Хмельницький
13 жовтня — Рівне
14 жовтня — Житомир
15 жовтня — Вінниця
18 жовтня — Кропивницький
19 жовтня — Кременчук
20 жовтня — Кривий Ріг
21 жовтня — Черкаси
22 жовтня — Біла Церква
25 жовтня — Чернівці
26 жовтня — Івано-Франківськ
28 жовтня — Львів
29 жовтня — Ужгород
31 жовтня — Одеса
8 жовтня — Чернігів
9 жовтня — Суми
10 жовтня — Харків
11 жовтня — Полтава
12 жовтня — Запоріжжя
13 жовтня — Дніпро
15 жовтня — Київ, Палац Спорту