Головна TV

Чемний та вихований: Вася Байдак зіграв у скетчкомі Нового каналу

Режисерка скетчкому Нового каналу Міла Погребиська поділилася
залаштунковими подробицями й розповіла, як працював на зйомках відомий стендапер та волонтер Вася Байдак:

– Можу описати Васю як дуже чемного, вихованого, інтелігентного. Він двічі з’являвся у «Звʼязку». В попередній серії мав дуже коротку роль: коли персонаж Саші Рудинського виходить на сцену, аби вперше виступати як стендапер, то саме Вася його оголошує. А вже в фіналі він мав більше сцен. Взагалі під час зйомок панувала дуже приємна, позитивна, весела атмосфера. І це завдяки Васі, бо він задавав такий енергетичний вайб!

Вася Байдак навіть допомагав на знімальному майданчику. Він не лише підказував акторам, а й давав поради щодо оформлення гримерок:

– Саша Рудинський радився з ним щодо деяких сцен, аби краще зіграти стендапера. А ще Вася допомагав мені з художнім оформленням гримерки, в якій мали відзняти один з епізодів. Спершу ми оформили її за нашим уявленням: поставили гримувальний стіл, крісло, додали усілякі девайси, косметику тощо. Однак Вася зазначив, що в реальності все інакше. І додав: «Інколи у стендаперів взагалі немає гримерок. Ми просто приходимо й одразу ж виходимо на сцену». Ми дослухалися до його думки та прибрали реквізит. Вася
відповідальний і дуже уважний до деталей. Це викликає велику повагу. І дяка йому за небайдужість!

За словами Міли, кожному зі знімальної групи сподобалося працювати з коміком:

– Ми дивилися і приємно дивувалися, який Вася органічний у кадрі! І з кожним дублем він грав дедалі краще! Відпрацював, як професійний актор. Наступного
дня після зйомок ми зустрілися на зміні з акторами, членами знімальної групи і говорили про те, який він позитивний. З Васею було дуже цікаво працювати. Сподіваюся, що побачимося на майданчику знову, і не раз!